Knut Bøckmans Pinsecup

Gruppe A
Majorstua, Oslo, 18.05 - 20.05.2013

Endelig resultatliste

PlNavnKln-Eloi-EloKlubb123456PoengMonrad-1MonradBergern-Prestasjon
IM Nicolai GetzMOSS +27  +05  +13  +03  =02  +06
5.5
20.5
22.0
19.50
 2445 ( +6)
FM Aryan TariMKristiansund =16  +14  +19  +06  =01  +05
5.0
19.0
21.5
17.25
 2262 ( +1)
Francisco Silva Gonzlez1Strømmen +29  +25  +08  -01  +13  +07
5.0
17.5
18.5
13.00
 2135 (+27)
Johan SalomonMNordstrand -15  +29  =20  +16  +14  +13
4.5
14.5
15.5
11.25
 2069 ( -9)
Lars Oskar HaugeMOSS +28  -01  +18  +15  +07  -02
4.0
20.0
21.5
11.00
 2197 ( +5)
Helge E. Theting1Kragerø +24  =09  +21  -02  +08  -01
3.5
20.0
22.0
9.75
 2096 (+18)
Øyvind Salvesen1SMPOAÅ +18  +16  =09  +24  -05  -03
3.5
18.5
20.5
9.75
 2030 (+30)
Tore Langmyhr1Trondheim +20  +15  -03  +17  -06  =14
3.5
17.5
20.0
10.00
 2055 (+31)
FM Kristian Stuvik HolmMKristiansund +22  =06  =07  -13  =10  +15
3.5
16.5
19.0
10.75
 2030 (-35)
10 
Nikolas Axel MellemMVåler -21  =11  +28  +19  =09  =12
3.5
15.5
17.0
9.25
 1971 (-16)
11 
Tarek Spreemann1Nordstrand -17  =10  -14  +26  +19  +21
3.5
14.5
16.5
8.75
 2009 (+22)
12 
Geir Moseng1Nordstrand -19  +27  -17  +29  +24  =10
3.5
12.5
13.5
6.25
 1869 (-10)
13 
Erlend MikalsenMAlta +26  +17  -01  +09  -03  -04
3.0
21.5
23.5
8.50
 2132 ( +0)
14 
John A KvammeMSK 96 =23  -02  +11  +21  -04  =08
3.0
19.0
21.5
9.00
 1964 ( -8)
15 
Eivind X Djurhuus1Nordstrand +04  -08  +25  -05  +17  -09
3.0
18.5
20.5
9.50
 2040 (+27)
16 
Jon Machlik1Tromsø =02  -07  +23  -04  =22  +20
3.0
18.0
20.5
8.75
 2019 (+31)
17 
Johannes Luangtep KvislaMStavanger +11  -13  +12  -08  -15  +24
3.0
16.5
18.5
9.00
 1892 (-29)
18 
Johannes Haug1Nordstrand -07  +WO  -05  +25  =20  =22
3.0
14.5
14.5
4.50
 1833 (-27)
19 
Aleksander Omtvedt11911 +12  =21  -02  -10  -11  +29
2.5
18.0
19.0
5.75
 1864 (+13)
20 
Thomas NylandMBergens -08  +28  =04  =22  =18  -16
2.5
16.5
18.0
6.50
 1868 (-20)
21 
Eyvind Lund1Black Knights +10  =19  -06  -14  +23  -11
2.5
16.0
18.5
7.25
 1836 (+1836)
22 
Henrik Sjøl1Akademisk -09  +26  -24  =20  =16  =18
2.5
14.0
16.0
6.25
 1886 ( +8)
23 
Jussi Dyrnes1Nordstrand =14  -24  -16  +27  -21  +25
2.5
12.5
14.0
5.00
 1733 ( -3)
24 
Trygve Dahl1Elefantene -06  +23  +22  -07  -12  -17
2.0
16.0
18.5
5.00
 1813 (+18)
25 
Christian Romslo1OSS +WO  -03  -15  -18  +29  -23
2.0
14.5
14.5
1.00
 1551 ( -9)
26 
Christian Harstad1OSS -13  -22  =27  -11  =28  +WO
2.0
12.0
12.0
1.50
 1650 (-19)
27 
Martin Bergsjø Østby1OSS -01  -12  =26  -23  +WO  -28
1.5
15.0
15.0
1.00
 1599 (-27)
28 
Carsten Aubert1Nordstrand -05  -20  -10  -WO  =26  +27
1.5
13.5
13.5
2.50
 1845 ( -5)
29 
Terje Lie1Bergens -03  -04  +WO  -12  -25  -19
1.0
17.5
17.5
0.00
 1474 (-11)
Rangering:
Poeng: Poengsum (=Lagpoeng i lagturneringer)
Monrad-1: Monradkvalitet, dårligste strøket
Monrad: Monradkvalitet (Buchholz), ingen strykninger (=LP monrad i lagturneringer)
Berger: Sonnenborn-Berger kvalitet (=LP berger i lagturneringer)

Gruppe B

Endelig resultatliste

PlNavnKln-Eloi-EloKlubb123456PoengMonrad-1MonradBergern-Prestasjon
Eskil Ekeland Grønn2OSS +28  +10  +04  +07  -03  +14
5.0
20.5
23.0
18.50
 1649 (+17)
Eivind Olav Risting31911 +05  -07  +32  +26  +09  +03
5.0
19.5
21.5
17.50
 1754 (+38)
Karim Ali2Fribonden =20  +40  +08  +15  +01  -02
4.5
20.5
21.0
14.50
 1593 ( +2)
Elvis Chikwati3Akademisk +31  +21  -01  =05  +24  +19
4.5
18.5
20.5
13.25
 1508 (+13)
Shaun Ondo4OSS -02  +41  W33  =04  +12  +13
4.5
18.5
18.5
11.25
 1477 (+79)
Jørn Christian Syversrud3Ullr +22  =08  =17  +19  =13  +07
4.5
17.5
20.5
15.25
 1576 (+29)
Rasmus L Haugland3Modum +33  +02  +19  -01  +10  -06
4.0
21.5
23.5
14.00
 1501 ( -5)
Christian Koyoma Poppe31911 +09  =06  -03  +20  +17  =11
4.0
20.0
23.0
14.25
 1497 (+30)
Cornelius Kvendseth3Nordstrand -08  +22  +37  +12  -02  +23
4.0
18.5
20.0
11.00
 1458 (-10)
10 
Elise Sjøttem Jacobsen3Tromsø +38  -01  +27  +18  -07  +22
4.0
17.5
18.5
9.50
 1360 ( +8)
11 
Finn Arild Wister3Kirkegata -18  +31  +36  =21  +15  =08
4.0
15.5
17.5
11.00
 1317 (+13)
12 
Dag Eriksen2OSS +16  +29  =14  -09  -05  +34
3.5
18.0
20.0
9.75
 1323 (-22)
13 
Heidi Røneid3Stjernen +37  =17  =18  +25  =06  -05
3.5
18.0
19.5
9.75
 1334 (-14)
14 
Henrik Gaudernack31911 =40  +20  =12  =17  +21  -01
3.5
17.5
18.0
9.50
 1438 (+17)
15 
Andreas G Tryggestad3Nordstrand +27  =18  +26  -03  -11  +29
3.5
16.5
19.0
9.00
 1435 (-25)
16 
Maria Næss5Tiger -12    +31  +27  +18  =17
3.5
14.0
14.0
9.00
 1415 (+92)
17 
Anders Nilsson Aure4Konnerud +34  =13  =06  =14  -08  =16
3.0
19.0
21.0
9.50
 1203 (-26)
18 
Jøran Sten Pettersen2Porsgrunn +11  =15  =13  -10  -16  +32
3.0
18.5
20.5
9.50
 1387 (-19)
19 
Anders Paulshus3Akademisk +39  +23  -07  -06  +35  -04
3.0
18.0
19.0
6.00
 1198 (-11)
20 
Yngve Gtestam Fossheim4Fribonden =03  -14  W40  -08  +28  =21
3.0
17.5
18.0
6.75
 1208 (+23)
21 
August Berntsen-Øybø41911 +42  -04  +30  =11  -14  =20
3.0
17.5
17.5
6.00
 1185 (-23)
22 
Magne Lind4Lillehammer -06  -09  +39  +30  +32  -10
3.0
17.0
18.0
5.50
 1243 (+1243)
23 
Trond Jacobsen31911 +36  -19  =29  =24  +25  -09
3.0
15.5
17.5
7.75
 1257 (-11)
24 
Kazim Yilmaz4Drammens =30  -26  +34  =23  -04  +35
3.0
14.5
16.5
6.75
 1189 (-31)
25 
Sigurd Kjelsbøl Huse5Nordstrand =26  =30  W28  -13  -23  +31
3.0
14.0
16.0
7.00
 1186 (+22)
26 
Anders B Iversen31911 =25  +24  -15  -02  =29  =27
2.5
17.0
19.5
7.00
 1292 (-17)
27 
Per Magnus Larsen5Porsgrunn -15  +35  -10  -16  +33  =26
2.5
15.5
17.5
5.25
 1188 (+14)
28 
William Sandberg Olsen5Moss -01  +38  w25  =29  -20  +37
2.5
15.0
16.0
3.75
 1110 (+34)
29 
Odd Ristesund3Kampen +41  -12  =23  =28  =26  -15
2.5
15.0
15.0
4.00
 1213 (-13)
30 
Daniel Nordquelle5Nordstrand =24  =25  -21  -22  =37  +38
2.5
13.5
14.5
4.75
 1037 (-10)
31 
Thyra Kvendseth5Nordstrand -04  -11  -16  +41  +36  -25
2.0
17.0
17.0
2.00
 0869 ( +2)
32 
Sara Næss4Tiger +35    -02  +36  -22  -18
2.0
15.0
15.0
4.00
 1089 (-30)
33 
Sebastian Egeberg51911 -07  +42  w05  -34  -27  +39
2.0
14.0
14.0
1.00
 0887 (-21)
34 
Embla Eikeland Grønn5OSS -17  -37  -24  +33  +38  -12
2.0
13.0
14.0
3.00
 1027 ( +7)
35 
August Kristiansen Kløfsrud5Moss -32  -27  +38  +37  -19  -24
2.0
12.0
13.0
2.50
 0984 ( +3)
36 
Håvar Dahl5Hell -23  +39  -11  -32  -31  +41
2.0
12.0
12.0
1.00
 0877 (+22)
37 
Linnea Garberg Tryggestad5Nordstrand -13  +34  -09  -35  =30  -28
1.5
14.5
16.5
3.25
 0942 (-12)
38 
Ian Dahl5Hell -10  -28  -35  +39  -34  -30
1.0
13.0
14.0
1.00
 0689 ( +2)
39 
Ingrid Jødre Kvamme5Bergens -19  -36  -22  -38  +41  -33
1.0
11.0
11.0
0.00
 0608 (-17)
40 
Ole Jacob Johnsen3 =14  -03  w20      
0.5
11.0
11.0
1.75
 1260 (+1260)
41 
Tore Berg Egeberg51911 -29  -05  w42  -31  -39  -36
0.0
12.0
12.0
0.00
 0541 (+541)
42 
Sondre Piiksi5Moss -21  -33  w41      
0.0
5.0
5.0
0.00
 0763 ( -9)
Rangering:
Poeng: Poengsum (=Lagpoeng i lagturneringer)
Monrad-1: Monradkvalitet, dårligste strøket
Monrad: Monradkvalitet (Buchholz), ingen strykninger (=LP monrad i lagturneringer)
Berger: Sonnenborn-Berger kvalitet (=LP berger i lagturneringer)
Hvite partier står med fet skrift.
20. mai kl.18:15    TurneringsService 6.1Oslo Schakselskap