Tirsdagslyn 2020

Klubben arrangerer tirsdagslyn de fleste tirsdager kl.1900  (registrering innen kl.1850).

Turneringene er åpne for alle medlemmer og ikke-medlemmer. Startavgift hhv kr 50 og kr 70 (kr 30 / 50 for juniorer).

Styret har skrudd opp premien ved å bevilge en jackpot på kr 250 til den spiller som vinner alle runder (jackpoten øker med kr 250 hver uke helt til vi har en vinner (maks kr 2000).

Det spilles minimum 9 runder (for å kunne bli jackpot).

Pause i tirsdagslyn frem til SOMMERLYN begynner 14. juli.  Sommerlyn pågår 6 tirsdager, med innlagte sammenlagtpremier.

Vanlig tirsdagslyn begynner igjen 25. august – MED JACKPOT – om hygieneforskrifter tilsier mulighet for det.

Her er resultater:

__________________________________________________________________________________________________________________

Koronalyn 16. juni UTEN JACKPOT  
Gruppe A og B (A (*2) og B: 200 – 130 – 90)
1. Sondre Melaa* 7 av 7
2. WFM Sylvia Johnsen 5
3-5. Odd Ristesund 4 (premie B)
3-5. Jone Frafjord 4 (premie B)
3-5. FM Ole Christian Moen 4
6. Lars Leknes 3
7. Børje Johansson 1
8. Trond Inge Hansen –

Koronalyn 9. juni UTEN JACKPOT  
Gruppe A og B (A og B:300* – 150* – 90)
1. Sondre Melaa* 9 av 9
2. Erlend Fagerjor* 7 av 9 (-60)
3. Einar Nygaard 5,5 (premie B +30)
4-5. Sigurd Gaure 5
4-5. Odd Ristesund 5
6. Henrik Bechstrøm 4,5 (+15)
7-8. Jone Frafjord 4
7-8. Andrea Schneider 4 (+15)
9. Børje Johansson 1
10. Ali Ehsan Safa 0

__________________________________________________________________________________________________________________

Koronalyn 2. juni UTEN JACKPOT  
Gruppe A og B (A:300 B: 200/100/70)
1. Axel Tunsjø 10 av 10
2-3. Erlend Fagerjord 7 (premie B)
2-3. Jone Frafjord 7 (premie B)
4. Petter Yrand 5,5 (premie B)
5-7. Øystein Tunsjø 4,5
5-7. Henrik Bechstrøm 4,5
5-7. Odd Ristesund 4,5
8. Andrea Schneider 4
9-10. Lars Leknes 3
9-10. Adrian Basing 3
11. Felix Tunsjø 2
__________________________________________________________________________________________________________________

Koronalyn 26. mai UTEN JACKPOT  
Gruppe A og B (A:250 B: 160/80/70)
1. Axel Tunsjø 9 av 9
2. Erlend Fagerjord 8 (1. premie B)
3. Lars Leknes 5,5 (2. premie B)
4-5. Robin Kjær 4,5 (3 premie B)
4-5. Odd Ristesund 4,5 (3. premie B)
6. Jone Frafjord 4
7-8. Børje Johannsson 3
7-8. Henrik Bechstrøm 3
9. Øystein Tunsjø 2,5
10. Ali Ehsan Safa 1

__________________________________________________________________________________________________________________

Koronalyn 19. mai UTEN JACKPOT  
Gruppe A og B (A:200/120 B: 200/100/70)
1. Axel Tunsjø 13 av 13
2-4. WFM Sylvia Johnsen 10
2-4. FM Ole Christian Moen 10
2-4. Sondre Melaa 10
5. Sigurd Gaure 9 (1. premie B)
6. Lars Leknes 8 (2. premie B)
7. Erlend Fagerjord 7 (3. premie B)
8. Henrik Bechstrøm 6,5
9. Øystein Tunsjø 4,5
10. Børje Johannsson 4
11. Felix Tunsjø 3,5
12-13. Eirik Grimnes Haga 3
12-13. Andrea Schneider 3
14. Ali Ehsan Safa 1
__________________________________________________________________________________________________________________

Koronalyn 12. mai UTEN JACKPOT  
Gruppe A og B (A:140/50 B: 140/70/30)
1.  Axel Tunsjø 9 av 9
2.  Sondre Melaa 7,5
3-4. Sylvia Johnsen 6
3-4. Håvard Haug 6 (1 premie B)
5. Odd Ristesund 5 (2. premie)
6. Sigurd Gaure 4,5 (3. premie)
7. Jone Frafjord 3,5
8. Lars Leknes 1,5
9-10. Joar Svedenborg 1
9-10. Børje Johannsson 1
__________________________________________________________________________________________________________________

Tirsdagslyn 10. mars  
Gruppe A (dobbel, 200/120/80)
1.-2.  IM Tor Fredrik Kaasen   8,5 av 10
1-2.   GM Evgeny Romanov   8,5 av 10
3-4.  FM Ward Al-Tarbosh         4
3-4. Kaloyan Kostadinov           4
5.    Sondre Melaa                       3
6.    Yngve Fossheim                  2

Gruppe B (160/100/60)
etter 7 første runder, spilte øverste 4 og nederste 4 mot hverandre
1-2. Vebjørn Leonhardsen   7,5 av 10
1-2. Bård Nordseth              7,5 av 10
3.    Erik Løveid                      6,5
4.    Gunnar Glendrange        6
5.    Sigurd Gaure                   5,5
6.    Jone Frafjord                    3,5
7.    Børje Johannsson            2,5
8.    Ali Ehsan Safa                    1

__________________________________________________________________________________________________________________

Nortekk Superlyn 3. mars  

1. IM Johannes Haug      9,5 av 11
se resultatliste her    38 deltakere

__________________________________________________________________________________________________________________

Tirsdagslyn 25. februar  
Gruppe A (250/150/100)
1. FM Lucas Ranaldi 8 av 9
2-3. Fredrik Dahl 7
2-3. FM Ward Al-Tarbosh 7
4. Kaloyan Kostadinov 6
5. Axel Tunsjø 5
6. Ole Andreas Hagen
7. FM Erling Kristiansen 3
8. Anders Høyer Berg 2,5
9. Daniel Hagos 2
10. Christian Harstad 0,5

Gruppe B (dobbel 170/100/70)
1. Jone Frafjord 7,5 av 8
2. Henrik Bechstrøm 6
3. Børje Johannsson 3,5
4. Eva Weston 2
5. Adrian Simen Holm 1
__________________________________________________________________________________________________________________

Tirsdagslyn 18. februar  
Gruppe A (dobbel 220/100/80)

1. FM Ward Al-Tarbosh 8 av10
2. Sondre Melaa 7,5
3. Kjell Børre Grebstad 7
4. FM Alexander Pena-Riascos  4,5
5. Finn Egeland 2
6. Daniel Hagos

Gruppe B (dobbel 180/90/70)

1. Sigurd Gaure 10,5 av 12
2. Jone Frafjord 10
3. Andrea Schneider 7
4. Trond Munkejorde 5,5
5. Knut Aasen 5,5
6. Adrian Simen Holm 3,5
7. Magnus Berg 1
__________________________________________________________________________________________________________________

Tirsdagslyn 11. februar  
Gruppe A og B (A: 200/100 – B: 150/80/70)

1-2. Axel Tunsjø       10 av 11
1-2. FM Elham Abdrlauf    10 av 11
3. FM Alexander Pena-Riascos   9
4. Sondre Melaa 8
5. Elias Sidali    7
6. Erik Eliasen 5,5 (1 plass B)
7-8. Jone Frafjord 3,5 (2-3 plass B)
7-8. Andrea Schneider 3,5  (2-3 plass B)
9. Eva Weston 3
10.  Aksel Rogstad 2,5
11.  Dimitris Kostopoulos 2
12. Børje Johansson 1

_________________________________________________________________________________________________________________

Nortekk Superlyn 4. februar  

1. GM Johan-Sebastian Christiansen        9 av 11
se resultatliste her    42 deltakere

_________________________________________________________________________________________________________________

Tirsdagslyn 28. januar  
Gruppe A
1. FM Elham Abdrlauf     8 av 9
2. Ward Altarbosh       7,5
3. FM Alexander Pena-Riascos   6,5
4-5. Noam Vitenberg    6
4-5. Axel Tunsjø            6
6. Elias Sidali               4
7-8. Finn Egeland        3
7-8. Juan Carlos           3
9. Sigurd Gaure             1
10. Christian Harstad   0

Gruppe B  (dobbel)
1.    Gunnar Glendrange  8 av 10
2.    Aksel Rogstad              7
3.    Børje Johansson          6
4.    Dimitris                          4
5.    Kristian Glendrange     3
6.    Adrian S Holm               2

__________________________________________________________________________________________________________________

Tirsdagslyn 21. januar  
Gruppe A
1. FM Elham Abdrlauf   8 av 9
2. Sondre Melaa       7,5
3. Elias Sidahli           6
4. Noam Vitenberg   4,5
5. Daniel Hagos         4
6. Midra                     3,5
7-9. Finn Egeland      3
7-9. Jagadis               3
7-9. Mikkel Lien          3
10.  Gaute                   2,5

Gruppe B  (dobbel)
1.    Jone Frafjord            8,5 av 10
2.    Leknes                         7,5
3-4. Kristian Glendrange .    5
3-4. Børje Johansson           5
5.    F Berg                           3,5
6.    Peder B                         0,5


Tirsdagslyn 14. januar  
Gruppe A    (250/150/100/*60)
1. Sondre Melaa 9 av 9  – VANT JACKPOT +1000
2. FM Ward Al-Tarbosh   8
3. IM Nicolai Getz  7
4.-6. Axel Tunsjø    5
4-6. Noam Aviv Vitenberg 5
4.6. Fredrik Dahl 5
7. Finn Egeland  3
8.  Mikkel Lien* 2 (premie *-spiller)
9. Paulus Cebatarauskas* 1
10. Einar Nygaard* 0
Gruppe B    (200 / 100 / 60)
1.    Lars Leknes 7 av 7
2.   Børje Johansson 5
3-4. Felix Tunsjø 4
3-4. Øystein Tunsjø  4
5-6. Jone Frafjord 3,5
5-6. Dimitris Kostopoulos 3,5
7. Magnus Hansen 1
8. Philip Aarsten 0
———————————————————————————————————-

Tirsdagslyn 7. januar (Jackpot=750 > til nestegang)
Gruppe A    (250/150/100)
1.-2. IM Nicolai Getz          6,5 av 8
1.-2. FM Ward Al-Tarbosh     6,5
3.-4. Sondre Melaa           5,5
3.-4. Axel Tunsjø              5,5
5.     Finn Egeland             5
6.     Christian Harstad     3,5
7.     Sigurd Gaure             2
8.     Mikkel Lien                1
9.     Daniel Haugos          0,5
Gruppe B    (180 / 140 / 80)
1.    Gunnar Glendrange      8 av 8
2.    Jonas Strømsodd          6,5
3.    Andrea Schneider           5
4-5. Peder Engesæth           4,5
4-5. Øystein Tunsjø              4,5
6.    Kristian Glendrange      3,5
7.    Børje Johansson             3
8.    Eva Weston                    1  (av 6)
9.    Magnus Berg                  0

Better Tag Cloud