En beklagelse

Sylvia Johnsen

WFM

2 Responses

  1. Det er synd uro og ufine kommentarer tidvis preger klubbens tradisjonsrike tirsdagslyn.
    Jeg har selv erfart det, også som turneringsleder – senest for 2 uker siden.
    Det er ikke slik det skal være! Spillet skal foregå under rolige omgivelser, og med respekt.
    Alt annet er uaktuelt. Klubben vil gjøre de grep som er nødvendige, og vi kan vel erkjenne sterkere tiltak burde vært satt inn før. På vegne av klubben vil jeg også beklage ovenfor de som har blitt berørt av dette.

  2. Dimitris Kostopoulos sier:

    Som medlem og sjakkentusiast setter jeg pris på disse kommentarene som synliggjør at klubben tar dette problemet på alvor. De fleste av oss ønsker å ha det hyggelig på tirsdagslyn, samt å få relevant spilltrening og drive med sin hobby. Det er synd hvis betalende medlemmer opplever ubehag og til og med blir utsatt for ufine kommentarer i et miljø som skal være innkluderende, trygt og legge til rette for sjakk for ALLE klubbens medlemmer.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær om hvordan dine kommentar-data prosesseres.