Mye å glede seg til denne våren

Tarjei

Administrator på denne siden.

3 Responses

  1. Ole Chr. Moen sier:

    Til klubbens fødselsdag har Tarjei lagt ut en flott oversikt over vårens program. Gratulerer med 129-årsdagen!

  2. Tarjei sier:

    Flott! Så gjenstår det å se om tidlig annonsering gjør underverker for deltakerantallet. 40 deltakere er minimum.

  3. Ole Chr. Moen sier:

    Mars er avsluttet med stormesternapp til Aryan Tari – imponerende! Mandag 1. april er årets hittil viktigste begivenhet for norsk sjakk. Da avgjøres det om Magnus Carlsen eller Vladimir Kramnik skal få utfordre verdensmester Anand til høsten. Runden blir også fulgt i OSS’ lokaler i Bogstadveien 30. Første helgen i april, fra fredag 5. til søndag 7., avsluttes eliteserien i Oslo Schakselskaps lokaler. Den 11. april er Per Wibe og Øystein Yggesetth initiativtakere og arrangører av den første seniorturneringen på dagtid i klubbens lokaler! USF har årsmøte i Bogstadveien 30 søndag 14. april. Ellers er det som vanlig lynturneringer på tirsdager og klubbturneringen spilles på tordager – se Tarjeis orientering om denne. Klubben er åpen daglig, det går også an å slikke sol på terassen.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær om hvordan dine kommentar-data prosesseres.