OSS juni hurtig-GP

Gruppe A
Majorstua, Oslo, 13.06 - 13.06.2009

Endelig resultatliste

PlNavnKln-Eloi-Elo123456PoengMonrad-1MonradBergern-Prestasjon
GM Jon Ludvig HammerAOSS +05  +07  +02  +03  +06  +08
6.0
16.0
18.0
18.00
 2567 ( +2)
Hallvard V ÅdnøyABlack Knights +04  +06  -01  +08  +03  +05
5.0
17.5
19.5
13.50
 2472 ( +2)
FM Frode Olav Olsen UrkedalA1911 =08  +09  +05  -01  -02  +10
3.5
17.0
18.5
6.50
 2114 ( -2)
Albert Sanchez NiuboBCatalunya -02  -05  +09  -10  +07  +06
3.0
14.0
15.5
6.50
 2019 ( -2)
Anders HobberPorsgrunn -01  +04  -03  =09  +08  -02
2.5
19.5
21.0
5.75
 2105 ( +1)
Nicolai GetzAOSS =09  -02  +10  +07  -01  -04
2.5
18.0
19.5
4.75
 2033 ( -6)
Vegar Koi GandrudAHønefoss +10  -01  =08  -06  -04  +09
2.5
15.0
16.5
4.00
 1983 ( -8)
Marianne Wold HaugA1911 =03  +10  =07  -02  -05  -01
2.0
19.5
21.0
4.50
 2064 ( +2)
Arne Hugo BøeALørenskog =06  -03  -04  =05  =10  -07
1.5
14.0
15.5
3.25
 1889 ( +2)
10 
Tor BotheimA1911 -07  -08  -06  +04  =09  -03
1.5
13.5
15.0
3.75
 1876 ( +3)
Rangering:
Poeng: Poengsum (=Lagpoeng i lagturneringer)
Monrad-1: Monradkvalitet, dårligste strøket
Monrad: Monradkvalitet (Buchholz), ingen strykninger (=LP monrad i lagturneringer)
Berger: Sonnenborn-Berger kvalitet (=LP berger i lagturneringer)

Gruppe B og C

Endelig resultatliste

PlNavnKln-Eloi-Elo123456PoengMonrad-1MonradBergern-Prestasjon
Carl Christian AarnesBNordstrand +24  +06  -03  +07  +11  +05
5.0
19.5
20.0
15.50
 1708 ( +0)
Espen Peder BaastøBNordstrand +22  =09  +14  +08  +05  =03
5.0
18.0
20.0
16.00
 1637 ( +0)
Gregor TaubeB1911 +18  +12  +01  -05  +06  =02
4.5
21.0
23.0
16.50
 1752 ( +0)
Anders RundgrenBTrondheim +23  +15  =08  -11  +14  +13
4.5
14.5
16.0
11.25
 1459 ( +0)
Johan SalomonCNordstrand +10  +07  +09  +03  -02  -01
4.0
22.0
25.5
15.50
 1774 ( +0)
Jathavan SuntharalingamBOSS +13  -01  +17  +12  -03  +08
4.0
19.0
21.0
11.50
 1661 ( +0)
Pål SkogliBGjøvik +17  -05  +23  -01  +15  +11
4.0
16.5
18.0
9.00
 1433 ( +0)
Eirik SørengBAkademisk +21  +16  =04  -02  +10  -06
3.5
19.5
21.5
10.25
 1587 ( +0)
Sergey AndreevBRussland +20  =02  -05  -10  +17  +16
3.5
17.0
19.0
9.00
 1491 (+1491)
10 
Nicholas CardingBKragerø -05  +21  =16  +09  -08  +14
3.5
16.0
18.0
9.25
 1334 ( +0)
11 
Lars Oskar HaugeCOSS -12  +20  +19  +04  -01  -07
3.0
18.5
20.5
8.50
 1513 ( +0)
12 
Aryan TariBAsker +11  -03  +15  -06  -13  +19
3.0
17.0
19.0
7.50
 1459 ( +0)
13 
Raksha RathanBOSS -06  -23  +21  +19  +12  -04
3.0
15.5
17.0
7.00
 1368 ( +0)
14 
Patrick ElphinstoneCNittedal =16  +18  -02  +20  -04  -10
2.5
17.5
19.5
5.25
 1419 ( +0)
15 
Tore NarvøyBPorsgrunn +19  -04  -12  +18  -07  =20
2.5
15.5
17.5
5.00
 1365 ( +0)
16 
Odd RistesundBKampen =14  -08  =10  =17  +18  -09
2.5
15.0
17.0
6.00
 1245 ( +0)
17 
Fredrik Lange BergeC1911 -07  +24  -06  =16  -09  =22
2.0
16.0
16.5
2.75
 1244 ( +0)
18 
Samuel RiiserCOSS -03  -14  +22  -15  -16  +24
2.0
14.0
14.5
2.50
 1094 ( +0)
19 
Jostein MunkejordCOSS -15  +22  -11  -13  +21  -12
2.0
13.5
15.5
4.00
 1208 (+26)
20 
Ahmad PouraliBAsker -09  -11  +24  -14  =22  =15
2.0
13.5
14.0
2.75
 1048 ( +0)
21 
Maud RødsmoenCOSS -08  -10  -13  +24  -19  +23
2.0
13.5
14.0
2.00
 1122 ( +0)
22 
Ulrik OlsenCOSS -02  -19  -18  +23  =20  =17
2.0
13.0
14.5
3.50
 1099 ( +0)
23 
Pål Mo IversenC1911 -04  +13  -07  -22  =24  -21
1.5
15.5
16.0
3.25
 1037 (+13)
24 
Stein Sjuls HansenCKampen -01  -17  -20  -21  =23  -18
0.5
13.0
14.5
0.75
 0766 ( +3)
Rangering:
Poeng: Poengsum (=Lagpoeng i lagturneringer)
Monrad-1: Monradkvalitet, dårligste strøket
Monrad: Monradkvalitet (Buchholz), ingen strykninger (=LP monrad i lagturneringer)
Berger: Sonnenborn-Berger kvalitet (=LP berger i lagturneringer)
Hvite partier står med fet skrift.
17. aug kl.11:00    TurneringsService 6.0Oslo Schakselskap