Nordic Youth Chess Championship

Gruppe A
Oslo, Norway, 18.02 - 20.02.2011

Foreløpig resultatliste etter Runde 2:

PlNavnn-Eloi-Elo12PoengMonrad-1MonradBergerInnb.i-Prestasjon
Hjorvar Steinn GretarssonIceland +09  ?05
1.0
1.0
1.0
0.00
 2791 (+1.20)
Sverrir ThorgeirssonIceland +10  ?04
1.0
1.0
1.0
0.00
 2751 (+3.75)
Mads HansenDenmark +11  ?06
1.0
1.0
1.0
0.00
 2590 (+2.10)
Dara AkdagDenmark +12  ?02
1.0
1.0
1.0
0.00
 2536 (+1.65)
Jaakko OksaFinland +07  ?01
1.0
1.0
1.0
0.00
 2915 (+11.10)
Erik ThornSweden +08  ?03
1.0
1.0
1.0
0.00
 2815 (+8.85)
Jon Kristian HaarrNorway -05  ?12
0.0
1.0
1.0
0.00
 1335 (-11.10)
Rogvi Egilstoft NielsenFaeroe Isles -06  ?10
0.0
1.0
1.0
0.00
 1349 (-8.85)
Kim RaisanenFinland -01  ?11
0.0
1.0
1.0
0.00
 1733 (-1.80)
10 
Kristoffer MadlandNorway -02  ?08
0.0
1.0
1.0
0.00
 1546 (-3.75)
11 
Hjalti Toftum JogvanssonFaroe Isles -03  ?09
0.0
1.0
1.0
0.00
 1494 (-2.10)
12 
Dominik DanielssonSweden -04  ?07
0.0
1.0
1.0
0.00
 1280 (-1.65)
Rangering:
Poeng: Poengsum (=Lagpoeng i lagturneringer)
Monrad-1: Monradkvalitet, dårligste strøket
Monrad: Monradkvalitet (Buchholz), ingen strykninger (=LP monrad i lagturneringer)
Berger: Sonnenborn-Berger kvalitet (=LP berger i lagturneringer)
Innb.: Resultat i innbyrdes oppgjør

Gruppe B

Foreløpig resultatliste etter Runde 2:

PlNavnn-Eloi-Elo12PoengMonrad-1MonradBergerInnb.i-Prestasjon
Jonathan WesterbergSweden +09  ?04
1.0
1.0
1.0
0.00
 2684 (+3.00)
Philip LindgrenSweden +10  ?03
1.0
1.0
1.0
0.00
 2487 (+2.10)
Jani AhvenjarviFinland +12  ?02
1.0
1.0
1.0
0.00
 0000 (+0.00)
Martin HaubroDenmark +11  ?01
1.0
1.0
1.0
0.00
 0000 (+0.00)
Orn Leo JohannssonIceland +08  ?06
1.0
0.5
0.5
0.00
 2854 (+12.75)
Erlend KyrkjebøNorway =07  ?05
0.5
1.0
1.5
0.25
 2156 (+3.75)
Anders HobberNorway =06  ?08
0.5
0.5
0.5
0.25
 1966 (-3.75)
Kristian SeegertDenmark -05  ?07
0.0
1.0
1.5
0.00
 1154 (-12.75)
Erik RonkaFinland -01  ?11
0.0
1.0
1.0
0.00
 1527 (-3.00)
10 
Nokkvi SverrissonIceland -02  ?12
0.0
1.0
1.0
0.00
 1391 (-2.10)
11 
Karl M DahlFaroe Isles -04  ?09
0.0
1.0
1.0
0.00
 0000 (+0.00)
12 
Pætur PoulsenFaroe Isles -03  ?10
0.0
1.0
1.0
0.00
 0000 (+0.00)
Rangering:
Poeng: Poengsum (=Lagpoeng i lagturneringer)
Monrad-1: Monradkvalitet, dårligste strøket
Monrad: Monradkvalitet (Buchholz), ingen strykninger (=LP monrad i lagturneringer)
Berger: Sonnenborn-Berger kvalitet (=LP berger i lagturneringer)
Innb.: Resultat i innbyrdes oppgjør

Gruppe C

Foreløpig resultatliste etter Runde 2:

PlNavnn-Eloi-Elo12PoengMonrad-1MonradBergerInnb.i-Prestasjon
Egor NorlinSweden +10  ?03
1.0
1.0
1.0
0.00
 2373 (+1.95)
Jonathan BraunerDenmark +11  ?04
1.0
1.0
1.0
0.00
 2284 (+1.65)
Hogni Egilstoft NielsenFaeroe Isles +12  ?01
1.0
1.0
1.0
0.00
 0000 (+0.00)
Mattis Olofsson-DolkSweden +09  ?02
1.0
1.0
1.0
0.00
 2869 (+12.15)
Emil SigurdarsonIceland +08  ?06
1.0
0.5
0.5
0.00
 2645 (+13.20)
Daniel EbelingFinland =07  ?05
0.5
1.0
1.5
0.25
 1782 (-5.25)
Dennis LiuFinland =06  ?08
0.5
0.5
0.5
0.25
 2074 (+5.25)
Jens Albert RamsdalDenmark -05  ?07
0.0
1.0
1.5
0.00
 0916 (-13.20)
Peter FlermoenNorway -04  ?11
0.0
1.0
1.0
0.00
 1216 (-12.15)
10 
Eivind AartunNorway -01  ?12
0.0
1.0
1.0
0.00
 1291 (-1.95)
11 
Dagur KjartanssonIceland -02  ?09
0.0
1.0
1.0
0.00
 1172 (-1.65)
12 
Sjurdur OlsenFaroe Isles -03  ?10
0.0
1.0
1.0
0.00
 0000 (+0.00)
Rangering:
Poeng: Poengsum (=Lagpoeng i lagturneringer)
Monrad-1: Monradkvalitet, dårligste strøket
Monrad: Monradkvalitet (Buchholz), ingen strykninger (=LP monrad i lagturneringer)
Berger: Sonnenborn-Berger kvalitet (=LP berger i lagturneringer)
Innb.: Resultat i innbyrdes oppgjør

Gruppe D

Foreløpig resultatliste etter Runde 2:

PlNavnn-Eloi-Elo12PoengMonrad-1MonradBergerInnb.i-Prestasjon
Aryan TariNorway +10  ?04
1.0
1.0
1.0
0.00
 2447 (+1.65)
Lars Oskar HaugeNorway +11  ?03
1.0
1.0
1.0
0.00
 2292 (+1.65)
Martin PercivaldiDenmark +12  ?02
1.0
1.0
1.0
0.00
 0000 (+0.00)
Kunal BhatnagarSweden +09  ?01
1.0
1.0
1.0
0.00
 2613 (+12.00)
Dmitri TumanovFinland =07  ?08
0.5
0.5
1.0
0.25
 0000 (+0.00)
Eero ValkamaFinland =08  ?07
0.5
0.5
1.0
0.25
 0000 (+0.00)
Silas EydsteinssonFaroe Isles =05  ?06
0.5
0.5
1.0
0.25
 0000 (+12.50)
David NordinSweden =06  ?05
0.5
0.5
1.0
0.25
 0000 (+12.50)
Jesper Sondergaard ThyboDenmark -04  ?12
0.0
1.0
1.0
0.00
 0000 (+0.00)
10 
Jon Kristinn ThorgeirssonIceland -01  ?11
0.0
1.0
1.0
0.00
 1310 (-1.65)
11 
Oliver JohannessonIceland -02  ?10
0.0
1.0
1.0
0.00
 1205 (-1.65)
12 
Eli W. FinssonFaroe Isles -03  ?09
0.0
1.0
1.0
0.00
 0000 (+0.00)
Rangering:
Poeng: Poengsum (=Lagpoeng i lagturneringer)
Monrad-1: Monradkvalitet, dårligste strøket
Monrad: Monradkvalitet (Buchholz), ingen strykninger (=LP monrad i lagturneringer)
Berger: Sonnenborn-Berger kvalitet (=LP berger i lagturneringer)
Innb.: Resultat i innbyrdes oppgjør

Gruppe E

Foreløpig resultatliste etter Runde 2:

PlNavnn-Eloi-Elo12PoengMonrad-1MonradBergerInnb.i-Prestasjon
Vignir Vatnar StefanssonIceland +08  +06
2.0
0.5
0.5
0.50
 0000 (+0.00)
Jan DemidovFinland +10  ?03
1.0
1.0
1.0
0.00
 0000 (+0.00)
Tobias DreislerDenmark +11  ?02
1.0
1.0
1.0
0.00
 0000 (+0.00)
Johannes HaugNorway +12  ?05
1.0
1.0
1.0
0.00
 0000 (+0.00)
Jedrzej SzumniakSweden +09  ?04
1.0
1.0
1.0
0.00
 0000 (+0.00)
Kamras AwatSweden =07  -01
0.5
2.0
2.5
0.25
 0000 (+0.00)
Janus SkaaleFaeroe Isles =06  ?08
0.5
0.5
0.5
0.25
 0000 (+0.00)
Jani ErnneFinland -01  ?07
0.0
2.0
2.5
0.00
 0000 (+0.00)
Leif Reinert FjallheimFaeroe Isles -05  ?12
0.0
1.0
1.0
0.00
 0000 (+0.00)
10 
Niels Buster Krog WesthDenmark -02  ?11
0.0
1.0
1.0
0.00
 0000 (+0.00)
11 
Endre MachlikNorway -03  ?10
0.0
1.0
1.0
0.00
 0000 (+0.00)
12 
Heimir Pall RagnarssonIceland -04  ?09
0.0
1.0
1.0
0.00
 0000 (+0.00)
Rangering:
Poeng: Poengsum (=Lagpoeng i lagturneringer)
Monrad-1: Monradkvalitet, dårligste strøket
Monrad: Monradkvalitet (Buchholz), ingen strykninger (=LP monrad i lagturneringer)
Berger: Sonnenborn-Berger kvalitet (=LP berger i lagturneringer)
Innb.: Resultat i innbyrdes oppgjør
Hvite partier står med fet skrift.
18. feb kl.18:30    TurneringsService 6.0Oslo Schakselskap