Knut Bøckmans Pinsecup

Gruppe A
Majorstua, Oslo, 06.06 - 09.06.2014

Endelig resultatliste

PlNavnKln-Eloi-EloKlubb1234567PoengMonrad-2Monrad-1MonradBergern-Prestasjon
12.Francisco Silva Gonzlez1Strømmen +11  +05  +17  +02  +01  =09  +14
6.5
21.5
24.5
27.5
25.00
 2404 (+42)
9.FM Ørnulf StubberudMOSS =10  -06  +18  +11  +16  =12  +01
5.0
22.5
25.5
28.0
19.25
 2104 ( -7)
17.John A KvammeMSK 96 =  +19  -12  =10  +04  +02  +13
5.0
21.5
24.5
24.5
16.00
 2085 ( +5)
16.CM Joachim SolbergMSarpsborg =  =10  =14  +08  -09  +06  +02
4.5
20.0
21.5
21.5
12.75
 2122 ( -8)
2.Finn Egeland1Stjernen +01  +07  +13  -12  +06  -17  -16
4.0
23.5
26.5
29.5
13.50
 2103 (+20)
1.Eivind X Djurhuus1Nordstrand -02  +08  +06  +04  -12  +10  -09
4.0
23.0
26.5
28.0
12.50
 2044 ( -3)
10.Eivind Olav Risting11911 =09  =16  =11  =17  +13  -01  +07
4.0
21.5
24.5
27.5
14.75
 2085 (+55)
6.Johannes Haug1Nordstrand =05  +09  -01  +13  -02  -16  +18
3.5
20.5
23.5
26.0
12.00
 2015 (-24)
14.Jo Kristian LøbergMOSS -13  +03  =16  =19  =11  +18  -12
3.5
20.5
23.0
23.0
8.00
 1833 (-27)
4.Jens Hjorth Kjølberg11911 +03  -13  +07  -01  -17  +05  =19
3.5
18.5
21.5
21.5
7.75
 1883 (-28)
19.Daniel Nordquelle1Nordstrand =  -17  +05  =14  -18  +03  =04
3.5
17.5
17.5
17.5
6.50
 1895 (+39)
11.Torbjørn Reidar Johansen11911 -12  +WO  =10  -09  =14  -07  +08
3.0
22.0
23.5
23.5
5.25
 1864 (+14)
13.Tarek Spreemann1Lørenskog +14  +04  -02  -06  -10  +08  -17
3.0
20.0
23.5
25.0
8.50
 1903 ( +3)
10 
5.Andreas G Tryggestad1Nordstrand =06  -12  -19  +07  =08  -04  +03
3.0
20.0
21.5
21.5
5.50
 1831 (-21)
7.Viggo GuddahlMOSS +08  -02  -04  -05  +03  +11  -10
3.0
17.5
19.0
19.0
4.50
 1762 (-34)
11 
18.Guttorm Andersen1Stjernen =  -15  -09  +03  +19  -14  -06
2.5
17.0
17.0
17.0
3.50
 1897 (+10)
12 
8.Rasmus L Haugland1Modum -07  -01  +03  -16  =05  -13  -11
1.5
17.5
20.5
20.5
1.50
 1688 ( -6)
15.FM Anders HobberMMoss =  +18          
1.5
2.5
2.5
2.5
2.50
 2094 ( +1)
13 
3.Steinar Beddari11911 -04  -14  -08  -18  -07  -19  -05
0.0
16.5
19.0
20.5
0.00
 1459 (-25)
Rangering:
Poeng: Poengsum (=Lagpoeng i lagturneringer)
Monrad-2: Monradkvalitet, to dårligste strøket
Monrad-1: Monradkvalitet, dårligste strøket
Monrad: Monradkvalitet (Buchholz), ingen strykninger (=LP monrad i lagturneringer)
Berger: Sonnenborn-Berger kvalitet (=LP berger i lagturneringer)

Gruppe B

Endelig resultatliste

PlNavnKln-Eloi-EloKlubb1234567PoengMonrad-2Monrad-1MonradBergern-Prestasjon
Cornelius Kvendseth2Nordstrand +28  +04  +19  +11  +02  +06  =05
6.5
25.0
28.5
32.0
29.50
 1816 (+30)
Karim Ali2Fribonden +39  +16  +09  +08  -01  +11  +04
6.0
24.5
28.5
30.5
24.00
 1725 (+13)
Pål Moe2OSS +40  =05  +22  +13  -04  +19  +30
5.5
21.0
24.0
26.0
18.50
 1570 ( +8)
Lasse Lie2Tønsberg +26  -01  +41  +09  +03  +07  -02
5.0
27.5
31.0
33.0
20.50
 1572 (+53)
Anders Nilsson Aure3Konnerud +45  =03  +24  -12  +37  +10  =01
5.0
24.0
26.5
27.5
17.50
 1511 (+58)
Odin Nikolai Heier31911 +18  +46  -08  +39  +12  -01  +11
5.0
23.0
25.0
26.0
15.00
 1476 ( -9)
Sigurd Kjelsbøl Huse4Nordstrand =  =27  +21  +17  +20  -04  +13
5.0
20.0
23.5
23.5
16.75
 1527 (+46)
Olav Hjortås3Nord-Odal +32  +23  +06  -02  -11  =20  +22
4.5
22.0
25.5
28.5
16.75
 1498 ( +3)
Ole Petter Pedersen3Kampen +35  +36  -02  -04  =14  +21  +20
4.5
22.0
24.5
27.0
14.00
 1417 ( -9)
10 
Eivind Lilleseth2Asker -15  +43  +25  =19  +23  -05  +14
4.5
20.0
23.5
25.5
14.75
 1335 (-19)
11 
Tobias Lang Nilsen5Moss +42  +20  +12  -01  +08  -02  -06
4.0
26.0
29.5
31.5
14.00
 1467 (+92)
12 
Øyvind Carstensen3Nordstrand +31  +13  -11  +05  -06  +30  -15
4.0
22.0
25.0
28.0
15.00
 1428 (+17)
13 
Dag Eriksen2OSS +17  -12  +29  -03  +39  +31  -07
4.0
22.0
25.0
27.0
12.50
 1275 (-27)
14 
Isak Sjøberg5Nordstrand =  =21  =15  +38  =09  +26  -10
4.0
20.0
22.5
22.5
12.00
 1282 (+47)
15 
Eirik S Enersen5Bærum +10  -19  =14  =22  -31  +41  +12
4.0
19.5
22.5
24.5
14.25
 1320 (+54)
16 
Øyvind Mørkedal3Bergens +34  -02  -23  +32  -21  +36  +35
4.0
19.0
21.5
24.0
11.00
 1275 (-20)
17 
Bjørn Lie3Tønsberg -13  +31  =36  -07  =35  +33  +19
4.0
18.5
21.0
23.5
12.00
 1300 (+199)
18 
Yngve Gtestam Fossheim4Fribonden -06  +45  -20  =25  +38  =24  +31
4.0
18.5
21.0
22.0
10.00
 1258 (+48)
19 
Adrian Eide4Lillestrøm +37  +15  -01  =10  +24  -03  -17
3.5
24.5
28.0
30.5
12.25
 1386 (+1386)
20 
Odd Ristesund3Kampen +44  -11  +18  +30  -07  =08  -09
3.5
22.0
25.0
27.0
11.25
 1266 (-13)
21 
Jens Christian L Opdahl5Bergens =  =14  -07  +34  +16  -09  =24
3.5
21.0
24.0
24.0
10.75
 1319 (+86)
22 
Kristoffer Gressli4Kampen =25  +38  -03  =15  =27  +37  -08
3.5
21.0
23.5
26.0
10.50
 1344 (+1344)
23 
Bjørn Robertsen4Moss +43  -08  +16  =37  -10  =27  =29
3.5
20.0
22.5
24.5
10.75
 1324 (+32)
24 
Leif E Wærstad3Lillestrøm =30  +33  -05  +36  -19  =18  =21
3.5
19.0
22.0
24.5
10.75
 1231 (-12)
25 
Erik Løveid4OSS =22  =30  -10  =18  =33  +39  =27
3.5
18.5
21.5
23.5
10.50
 1190 (-11)
26 
Vegard Martinsen4Nordstrand -04  +28  -30  =35  +36  -14  +38
3.5
18.0
20.5
23.0
9.75
 1209 (+71)
27 
Kazim Yilmaz3Drammens =38  =07  -39  +40  =22  =23  =25
3.5
18.0
20.0
22.0
11.00
 1143 (-44)
28 
Thyra Kvendseth5Nordstrand -01  -26  +42  +41  -30  =35  +37
3.5
18.0
20.0
22.0
7.75
 1159 ( +5)
29 
Morten Rolstad4OSS -36  +35  -13  -31  +34  +40  =23
3.5
16.0
18.5
20.5
9.25
 1175 (+1175)
30 
Michael W. Fuglesang4OSS =24  =25  +26  -20  +28  -12  -03
3.0
20.0
23.5
27.0
10.50
 1241 (+1241)
31 
Aleksander Johansen4OSS -12  -17  +45  +29  +15  -13  -18
3.0
20.0
23.5
24.5
8.50
 1114 (+1114)
32 
Henrik Seljeset Berg-Olsen4Kampen -08  +42  -37  -16  +44  -38  +40
3.0
15.5
17.5
19.5
6.00
 1040 (-25)
33 
Ingrid Jørdre Kvamme5Bergens =  -24  -38  +45  =25  -17  +41
3.0
15.5
16.5
16.5
4.75
 1005 (+64)
34 
William Sandberg Olsen5Moss -16  -37  +WO  -21  -29  +45  +39
3.0
15.5
16.5
16.5
3.00
 0967 (-13)
35 
Linnea Garberg Tryggestad5Nordstrand -09  -29  +43  =26  =17  =28  -16
2.5
19.5
23.0
25.0
7.50
 1049 ( +6)
35 
Per Tveten2Bærum +29  -09  =17  -24  -26  -16  +42
2.5
19.5
23.0
25.0
7.50
 1095 (-39)
37 
Tore Teigen3Porsgrunn -19  +34  +32  =23  -05  -22  -28
2.5
19.0
22.0
25.0
7.75
 1156 (-34)
38 
Ståle Bergli4OSS =27  -22  +33  -14  -18  +32  -26
2.5
18.5
21.5
24.5
7.75
 1037 (+1037)
39 
Jens E Ingebretsen5Holmestrand -02  +40  +27  -06  -13  -25  -34
2.0
22.0
25.0
27.0
5.50
 1188 (+96)
40 
Helge F Pedersen5Moss -03  -39  +44  -27  +43  -29  -32
2.0
17.5
19.5
21.5
4.00
 0924 (+59)
41 
Per Magnus Larsen5Porsgrunn -46  +44  -04  -28  +42  -15  -33
2.0
17.5
19.5
20.5
4.00
 0936 (-18)
42 
Markus Knutsen5Moss -11  -32  -28  +WO  -41  +43  -36
2.0
15.0
17.0
17.0
2.00
 0841 (+841)
43 
Sigurd Lauvås Gaure5OSS -23  -10  -35  +44  -40  -42  +WO
2.0
14.5
16.5
16.5
2.00
 0737 (+737)
44 
Arne Kjelsbøl Huse5Nordstrand -20  -41  -40  -43  -32  +WO  +45
2.0
12.5
13.5
13.5
1.00
 0693 ( -4)
45 
Ole-Christian Bakken Kran5OSS -05  -18  -31  -33  +WO  -34  -44
1.0
18.0
20.0
20.0
0.00
 0611 (-18)
46 
Shaun Ondo3OSS +41  -06          
1.0
7.0
7.0
7.0
2.00
 1316 ( -9)
Rangering:
Poeng: Poengsum (=Lagpoeng i lagturneringer)
Monrad-2: Monradkvalitet, to dårligste strøket
Monrad-1: Monradkvalitet, dårligste strøket
Monrad: Monradkvalitet (Buchholz), ingen strykninger (=LP monrad i lagturneringer)
Berger: Sonnenborn-Berger kvalitet (=LP berger i lagturneringer)
Hvite partier står med fet skrift.
09. jun kl.18:37    TurneringsService 6.1Oslo Schakselskap