Tirsdagslyn 2020

Klubben arrangerer tirsdagslyn de fleste tirsdager kl.1900  (registrering innen kl.1850).

Den første tirsdagen hver måned, er det «Nortekk Superlyn»  (unntak kan forekomme).

Turneringene er åpne for alle medlemmer og ikke-medlemmer. Startavgift hhv kr 50 og kr 70 (kr 30 / 50 for juniorer).

Styret har skrudd opp premien ved å bevilge en jackpot på kr 250 til den spiller som vinner alle runder (jackpoten øker med kr 250 hver uke helt til vi har en vinner (maks kr 2000).

Det spilles minimum 9 runder (for å kunne bli jackpot).

Her er resultater:

__________________________________________________________________________________________________________________

Tirsdagslyn 21. januar  
Gruppe A
1. Elham Aburlauf   8 av 9
2. Sondre Melaa       7,5
3. Elias Sidahli           6
4. Noam Vitenberg   4,5
5. Daniel Hagos         4
6. Midra                     3,5
7-9. Finn Egeland      3
7-9. Jagadis               3
7-9. Mikkel Lien          3
10.  Gaute                   2,5

Gruppe B  (dobbel)
1.    Jone Frafjord            8,5 av 10
2.    Leknes                         7,5
3-4. Kristian Glendrange .    5
3-4. Børje Johansson           5
5.    F Berg                           3,5
6.    Peder B                         0,5

 

 


Tirsdagslyn 14. januar  
Gruppe A    (250/150/100/*60)
1. Sondre Melaa 9 av 9  – VANT JACKPOT +1000
2. FM Ward Al-Tarbosh   8
3. IM Nicolai Getz  7
4.-6. Axel Tunsjø    5
4-6. Noam Aviv Vitenberg 5
4.6. Fredrik Dahl 5
7. Finn Egeland  3
8.  Mikkel Lien* 2 (premie *-spiller)
9. Paulus Cebatarauskas* 1
10. Einar Nygaard* 0
Gruppe B    (200 / 100 / 60)
1.    Lars Leknes 7 av 7
2.   Børje Johansson 5
3-4. Felix Tunsjø 4
3-4. Øystein Tunsjø  4
5-6. Jone Frafjord 3,5
5-6. Dimitris Kostopoulos 3,5
7. Magnus Hansen 1
8. Philip Aarsten 0
———————————————————————————————————-

Tirsdagslyn 7. januar (Jackpot=750 > til nestegang)
Gruppe A    (250/150/100)
1.-2. IM Nicolai Getz          6,5 av 8
1.-2. FM Ward Al-Tarbosh     6,5
3.-4. Sondre Melaa           5,5
3.-4. Axel Tunsjø              5,5
5.     Finn Egeland             5
6.     Christian Harstad     3,5
7.     Sigurd Gaure             2
8.     Mikkel Lien                1
9.     Daniel Haugos          0,5
Gruppe B    (180 / 140 / 80)
1.    Gunnar Glendrange      8 av 8
2.    Jonas Strømsodd          6,5
3.    Andrea Schneider           5
4-5. Peder Engesæth           4,5
4-5. Øystein Tunsjø              4,5
6.    Kristian Glendrange      3,5
7.    Børje Johansson             3
8.    Eva Weston                    1  (av 6)
9.    Magnus Berg                  0

Better Tag Cloud