Tirsdagslyn 2019

Klubben arrangerer tirsdagslyn de fleste tirsdager kl.1900. Turneringene er åpne for alle medlemmer og ikke-medlemmer. Oppmøte kl.1850. Her er resultater for i år:

———————————————————————————————————-
Tirsdagslyn  12. november 2019
1. Kaloyan Kostadinov 10 av 11
2. Yngve Fossheim 7,5
3. Christian Harstad  7
4. WFM Sylvia Johnsen 6,5
5-6. Sigurd Gaure* 6 (premie *-spiller)
5-6. David Vangen* 6 (premie *-spiller)
7-8. Stefan Turony 5,5
7-8. Michael Fuglesang 5,5
9. Einar Nygaard* 5
10. Odd Ristesund* 4
11. Adrian Svendsen*  2,5
12. Eva Weston* 0,5
———————————————————————————————————-
  1. Frode Urkedal
———————————————————————————————————-
Tirsdagslyn  29. oktober 2019
1. Axel Tunsjø  8 av 8
2. Sigurd Gaure  5,5
3. Christian Harstad  4,5
4-5. Odd Ristesund  4
4-5. Stefan Turony  4
6. Olaf Mundal  3,5
7. Trond Jacobsen  3
8. Jone Frafjord  2
9. Adrian Svendsen  1,5
—————————————————————————————-
Tirsdagslyn  22. oktober 2019
1. IM Atle Grønn  12 av 12
2. Erle Marki Hansen  9,5
3. Stefan Turony  8,5
4-6. John Olav Kroken  7
4-6. Christian Harstad  7
4-6. Sigurd Gaure  7
7. Odd Ristesund  6,5
8-9. Daniel Hagos  6
8-9. Rayner  6
10. Olaf Mundal  4
11. Adrian Svendsen  2
12. Andrea Schneider  1,5
13. Joar Tuv  1
———————————————————————————————
Tirsdagslyn 15. oktober 2019
12 deltakere, alle i 1 gruppe
1. FM Elham Abdrlauf 11 av 11
2-3. Erle Andrea Marki Hansen 9
2-3. Christian Harstad 9
4. Sondre Melaa 7,5
5. Odd Ristesund 6,5 (Vinner gruppe B)
6. Stefan Turony 6
7. WFM Sylvia Johnsen 5
8-9. Sigurd Gaure 3 (2. plass gruppe B)
8-9. Dimitris Kostopoulos 3 (2. plass gruppe B)
10. Adrian Svendsen 2,5
11. Ewa Weston 1,5
12, Joar Tuv 1

14 deltakere, alle i 1 gruppe
1. FM Hallvard Ådnøy 12 av 13
2. FM Daniel Kovachev 11
3. CM Bruce Diesen 10,5
4. Erle Andrea Marki Hansen 10
5. Finn Egeland 8,5
6. Christian Harstad 7,5
7. Odd Ristesund 7 (Vinner gruppe B)
8. Stefan Turony 6
9. Adrian Svendsen 4 (2. plass gruppe B)
10.-11. Andrea Schneider 3,5
10.-11. Pål Aadnekvam 3,5
12.-13. Sigurd Gaure 3
12.-13. Daniel Hagos 3
14. Dimitris Kostopoulos 1,5
———————————————————————————————————-
  1. Simen Agdestein
    ———————————————————————————————————-
Tirsdagslyn 24. september 2019
Gruppe A  (16 deltakere * 2)
1. FM Elham Abdrlauf  10 av 10
2. Sondre Melaa 5,5
3. Stefan Turony 5
4. FM Ole Christian Moen 4
5. FM Erling Kristiansen 3,5
6. Yngve Fossheim 2
Gruppe B  (9 deltakere)
1. Carl Aarnes 7 av 8
2. Einar Nygaard 6
3-4. Daniel Hagos 5,5
3-4. Sigurd Gaure 5,5
5. Odd Ristesund 3,5
6. Jone Frafjord 3
7. Sander Aaseth 2
8-9. Eva Weston 1
8-9. Sturle Hånes.1

———————————————————————————————————-

Tirsdagslyn 17. september 2019
Gruppe A  og B (12 deltakere, * = gruppe B)
1-2. Fredrik Dahl 10 av 11
1-2. Sondre Melaa 10
3. Kjell Sjøbrend 8
4. Odd Ristesund 7
5-6.  Einar Nygaard* 6 (1 pl. grp. B)
5-6.  Finn Egeland 6
7. Stefan Turnoy 5,5
8. Linnea Larre* 5 (2 pl. grp B)
9. Sigurd Gaure* 4
10. Pål Aadnekvam* 3
11. Bendikt Ø. Johannessen* 1,5
12. Sander Aaseth* 0

———————————————————————————————————-

Tirsdagslyn 10. september 2019
Gruppe A  (10 deltakere)
1.  GM Rolando Kutirov 8 av 9
2-3. FM Elham Abdrlauf  7
2-3. Dag Ulvin 7
4-5. Sondre Melaa  5
4-5. Axel Tunsjø  5
6. Vebjørn Leonardsen* 3,5 (* premie)
7-8. Ole Petter Lie* 3
7-8. Erik Eielsen* 3
9. Christian Harstad* 2,5
10. Idar Bjergfjord* 1
Gruppe B   (11 deltakere)
1. Odd Ristesund 9 av 10
2-3. Pål Aadnekvam 8
2-3. Einar Nygaard 8
4. Sander Aaseth 6
5-6. Jonas Heggedal 5
5-6. Andrea Schneider 5
7-8. Børje Johansson  4
7-8. Felix Tunsjø  4
9-10. Eva Weston 3
8-10. Rune Dyrvik 3
11. Øystein Fjellvang 1

———————————————————————————————————-

  1. Lars Oskar Hauge

———————————————————————————————————-

Tirsdagslyn 27. august2019
Gruppe A  (10 deltakere)
1. Elham Abdrlauf  9 av 9
2. Geir Sune Talaksen  7
3. Axel Tunsjø 6
4-5. Sondre Melaa   5
4-5. Michael Fuglesang  5
6. Finn Egeland 4
7-8. Christian Harstad 3
7-8. Per Ødegaard 3
9. Ole Petter Lie 2
10. David Lees 1
Gruppe B   (7 deltakere * 2 partier)
1. Pål Aadnekvam 9 av 12
2. Odd Ristesund 8,5
3. Andrea Schneider 7,5
4. Eva Weston 7
5. Jone Frafjord 6,5
6. Nicholas Lees 2,5
7. Amalie Linnea Heibo 1
———————————————————————————————————-
Det var tirsdagslyn gjennom sommeren også, du kan lese om det her.!
———————————————————————————————————-
Tirsdagslyn 11. juni 2019
1-2. Sondre Melaa 12 av 13
1-2. Elham Abdrlauf  12 av 13
3. Einar Nygaard 10,5 (vinner av gruppe B)
4-5. Stefan Turony 9
4-5. Sigurd Gaure 9 (2. premie B)
6. Lars Vaksvik 8
7. Mikkel Lien 7,5
8. Tormod 6
9. Pål Aadnekvam 5,5
10. Andrea Schneider 4 (premie)
11. Eva Weston 3,5
12. Børje Johansson 2,5
13. Henrik Bechstrøm  1,5
14. Amelie Linnea Heibo 0
———————————————————————————————————-
Tirsdagslyn 4. juni 2019
1. Bertil Svendsen      11 av 12
2-3. Axel Tunsjø         10
2-3. Elham Abdrlauf   10
4-5. David Vangen        8
4-5. Jonas Strømsodd  8
6. Idar Bergfjord         6,5
7. Odd Ristesund       5,5   (vinner av gruppe B)
8. Noah Haynes          5
9. Henrik Bechstrøm    4,5
10. Einar Nygaard         4
11. Tamas Dienes         3
12. Trond Inge Hansen 2,5
13. Eva Weston             0
———————————————————————————————————-
Tirsdagslyn 28. mai 2019
Gruppe A  (8 deltakere)
1. Isak Storme 7 av 7
2. Sondre Melaa 6
3. Axel Tunsjø 5
4. Kjetil Jakobsen 4
5. Odd Ristesund* 2,5 (* = premie)
6. David Vangen* 2
7. Henrik Bechstrøm* 1,5
8. Harald Sibke* 0



Gruppe B  (12 deltakere)

1. John Olav Kroken  11 av 11
2-3. Pål Aadnekvam 9
2-3. Einar Nygaard 9
4. Andrea Schneider  8,5
5. Sigurd Gaure  7
6. Lars Vaksvik 6,5
7-8. Eva Weston 3,5
7-8. Henrik Thorsby 3,5
9. Trond Inge Hansen 3
10-11. Mads Møller Dæhli 2
10-11. Morten Thorsby 2
12. Amalie Linnea Heibo 1
——————————————————————————————————
Tirsdagslyn 21. mai 2019
Gruppe A  (10 deltakere)
1. FM Daniel Kovachev 7,5 av 9
2. Elham Abdrlauf  7
3. Axel Tunsjø 6,5
4. Bertil Svendsen 6
5. Finn Egeland  5
6-7. Sondre Melaa  3,5
6-7. Vetle Danielsen 3,5
8. Vebjørn Leonardtsen 3
9-10. Stefan Turony 2
9-10. Eirik Løveid 2
Gruppe B   (11 deltakere)
1. Odd Ristesund 9 av 10
2-3. Erik Eielsen 8,5
2-3. Noah Haynes 8,5
4. Sigurd Gaure 7
5. Pål Aadnekvam 6
6. Harald Sibke 5
7. Børje Johansson 4
8-9. Amelie Linnea Heibo 3
8-9. Alban Veliqi 3
10-11. Berat Veliqi 0,5
10-11. Joar Tur 0,5
———————————————————————————————————-
Tirsdagslyn 14. mai 2019
Gruppe A  (12 deltakere)
1. Elham Abdrlauf  11 av 11
2. Daniel Kovachev  8,5
3. Axel Tunsjø 8
4. Sondre Melaa 7,5
5. Eskil Grønn 6
6-7. Vetle Danielsen 4,5
6-7. Kjetil Jakobsen 4,5
8. David Vangen 4
9. Odd Ristesund 3,5
10-11. Christian Harstad 3
10-11. Gunnar Glendrange 3
12. Stefan Turony 2

Gruppe B  (12 deltakere)

1. Rijad   10 av 11
2. Sigurd Gaure  8,5
3. Einar Nygaard 7
4. Andrea Schneider  6
5-6. Pål Aadnekvam 5,5
5-6. Børje Johansson 5,5
7. Henrik B. 5
8. Rayner Robertsen 4,5
9-10. Adrian Gabrielsen 4
9-10. Eva Weston 4
11-12. Trond Inge Hansen 3
11-12. Joar Tuv 3
———————————————————————————————————-
Tirsdagslyn 7. mai 2019
Gruppe A  (9 deltakere)
1. Elham Abdrlauf  6,5
2-3. Finn Egeland  6
2-3. Sondre Melaa   6
4-5. Stefan Turony  5
4-5. Axel Tunsjø  5
6. Elias Sidali  4
7. Sigurd Gaure  2,5
8. FM Ole Christian Moen  1
9. David Vangen  0
Gruppe B   (10 deltakere)
1. Odd Ristesund 7,5
2. Erik Eielsen  7
3. Øystein Tunsjø  6,5
4. Lars Leknes  6
5. Henrik Bechstrøm 5,5
6. Lars Vaksvik  4,5
7-8. Dimitris Kostopoulos  3
7-8. Børje Johansson  3
9-10. Felix Tunsjø 1
9-10. Eva Weston 1
———————————————————————————————————-
Tirsdagslyn 30. april 2019
Gruppe A  (11 deltakere)
1. Elham Abdrlauf 9 av 10
2. Sondre Melaa 8,5
3. Axel Tunsjø  6,5
4-6. Christian Harstad 6
4-6. Finn Egeland 6
4-6. Glenn Gåsland 6
7-8. Michael Fuglesang 4
7-8. Vetle Danielsen 4
9. Kjetil Jakobsen 2
10. Andreas Nore 1
11. Sigurd Gaure —
Gruppe B   (12 deltakere)
1-2. Jone Frafjord 8,5 av 11
1-2. Odd Ristesund 8,5
3. Einar Nygaard 7,5
4-5. Børje Johansson 6,5
4-5. Erik Eiertsen 6,5
6-8. Pål Aadnekvam 6
6-8. Lars Leknes 6
6-8. Øystein Tunsjø 6
9. Felix Tunsjø 4,5
10. Lars Vaksvik 3
11. Trond Inge Hansen 2
12. Eva Weston 1

———————————————————————————————————-

Tirsdagslyn 23. april 2019
Gruppe A  (8 deltakere)
1. Elham Abdrlauf  7
2. Axel Tunsjø   6
3. Eivind Kreken  4,5
4. Per Ødegaard  3,5
5. Odd Sebastian  2,5
6-7. Stefan Turony 2
6-7. David Vangen  2
8. Vebjørn Leonhardsen  0,5
Gruppe B   (10 deltakere)
1. Jone Frafjord 8
2. Gunnar Glendrange 7,5
3. Odd Ristesund 7
4. Andrea Schneider 6
5. Sigurd Gaure 4
6. Børje Johansson 3,5
7-8.Victor Willoch 3
7-8. Pål Aadnekvam 3
9. Amalie L Heibo 2
10. Eva Weston 1
———————————————————————————————-
Tirsdagslyn 9. april 2019
Gruppe A og B (8 deltakere)
1-2. Sondre Melaa 6,5 av 7 (* = premie)
1-2. FM Erling Kristiansen 6,5 *
3-4. Finn Egeland 4
3-4. David Vangen 4
5. Andrea Schneider 3 *
6-7. Børje Johansson 2 *
6-7. Pål Aadnekvam 2 *
8. Eva Weston 0
———————————————————————————————-
Tirsdagslyn 2. april 2019
Gruppe A  (11 deltakere)
1. Elham Abdrlauf  9 av 10
2. FM Ole Christian Moen  8,5
3. Sondre Melaa 8
4. Finn Egeland  6
5-6. Gunnar Glendrange  5
5-6. Erik Eielsen  5
7. Noah Haynes  4
8. David Vangen  3,5
9. Andreas Nore  3
10. Stefan Turony  2
11. Einar Nygaard  1
Gruppe B  (10 deltakere)
1. Odd Ristesund  9 av 9
2. Alban Veliqi  7
3-4. Lars Vaksvik  6
3-4. Dimitris Kostopoulos  6
5-6. Eva Weston  5
5-6. Børje Johansson  5
7. Berat Veliqi  4
8. Trond Inge Hansen  2
9-10. Jens Erling Risvann  0,5
9-10. Max Holmen  0,5
———————————————————————————————
Tirsdagslyn  25. mars 2019
Gruppe A og B i en gruppe  (15 deltakere, 1 trakk seg)
1. Bertil Svendsen 13,5 av 14 (1. premie A)
2. Elham Abdrlauf  11,5 (2. premie B)
3. Axel Tunsjø 11
4. Sondre Melaa  10
5-6 Finn Egeland 7
5-6. Erling Steigum 7 (1. premie B)
7-8. Noah Hayes 6 (2-3. premie B)
7-8. Stefan Turony 6 (2-3. premie B)
9-10. David Vangen  5,5
9-10. Odd Ristesund 5,5
11. Sigurd Gaure 5
12. Paul Adnekvam 3,5
13. Trond Inge Hansen 2
14. Eva Weston 0,5
15. Odd Arne Elstad (gikk etter 6 partier)
———————————————————————————————
Tirsdagslyn  19. mars 2019
Gruppe A  (10 deltakere)
1. Elham Abdrlauf  8,5 av 9
2. Sondre Melaa  6.5
3-4. Axel Tunsjø  6
3-4. FM Ole Christian Moen  6
5-6. Eivind Grunt Kreken  4
5-6. Stefan Turony  4
7. David Vangen  3,5
8. Finn Egeland  3
9. Christian Harstad  2,5
10. Odd Arne Elstad  1
Gruppe B  (12 deltakere)
1. Vetle Danielsen  10 av 11
2. Odd Ristesund  9,5
3. Noah Haynes  8,5
4-5. Mathias  Breil  6,5
4-5. Lars Leknes  6,5
6. Einar Nygaard  6
7. Alban Veliqi  5
8. Jone Frafjord  4,5
9. Trond Inge Hansen  4
10. Berat Veliqi  3
11. Eva Weston  2,5
12. Ola Rye  0
———————————————————————————————-
Tirsdagslyn  12. mars 2019
Gruppe A  (12 deltakere)
1. IM Atle Grønn 9,5 av 11
2. Elham Abdrlauf 9
3. Bertil Svendsen 8
4-5. Sondre Melaa 7
4-5. FM Ole Christian Moen 7
6-7. Axel Tunsjø 6,5
6-7. Håkon Haugsrud 6,5
8. FM Erling Kristiansen 4
9. David Vangen 2,5
10-12. Finn Egeland  2
10-12. Adrian Becher 2
10-12. Stefan Turony 2
Gruppe B  (10 deltakere)
1-2 Noah Hayes  8 av 9
1-2. Sigurd Gaure 8 av 9
3-4.Alban Veliqi 7
3-4. Odd Ristesund 7
5. Børje Johansson  4
6-7. Kim Bjørnesled 3
6-7. Berat Veliqi 3
8-9. Max Holmen 2
8-9. Trond Inge Hansen 2
10. Jens Erling Risvann 0
———————————————————————————————-
Tirsdagslyn  5. mars 2019
Gruppe A  (8 deltakere, Berger + 2 runder Monrad)
1. Elham Abdrlauf  8,5 av 9
2. Sondre Melaa  7
3. Axel Tunsjø  5,5
4. Vetle Danielsen  4,5
5. Finn Egeland  4
6. Sigurd Gaure  3,5
7. Odd Ristesund  3
8. Max Holmen  0
Gruppe B  (10 deltakere)
1. Stefan Turony  8,5 av 9
2. Henrik Bechstrøm  8
3. Einar Nygaard  7,5
4. Lars Vaksvik  6
5. Eva Weston  5
6. Børje Johansson  4
7. Felix Tunsjø  3
8. Ola Nordmann  1,5
9. Haakon Aarhus  1
10. Jens Erling Risvann  0,5
———————————————————————————————-
Tirsdagslyn  26. februar 2019
Gruppe A  (10 deltakere)
1. Elham Abdrlauf  9 av 9
2. Bertil Svendsen 8
3. Sondre Melaa 7
4. Axel Tunsjø 6
5-8. Odd Ristesund 3
5-8. Sigurd Gaure 3
5-8. Finn Egeland 3
5-8.Stanislav Vasyliv 3
9. Vetle Danielsen 2
10. Felix Tunsjø 1
Gruppe B  (12 deltakere)
1. Eirik Jønsberg 9 av 11
2. Stefan Turony 8
3. Kardryst Bhatti 7.5
4. Sander Bjerte 7
5. Jone Frafjord 6.5
6-7. Adrian Becher 6
6-7. Børje Johansson 6
8-9. Eugen Nesbakken 5
8-9. Øystein Tunsjø 5
10. Eva Weston  3
11. Trond Inge Hansen 2
12. Peder Finstad 1
———————————————————————————————-

Tirsdagslyn  19. februar 2019

1. Isak Sjøberg  9,5 av 11
2. Elham Abdrlauf  9
3. Kjell Børre Grebstad  8,5
4-5. Christian Harstad  7
4-5. Finn Egeland  7
6. Elias Sidali  6,5
7. Odd Ristesund  5,5  (Vinner B-klassen)
8. Sigurd Gaure  4,5 (Nr 2 i B-klassen)
9. Jone Frafjord  4
10. Børje Johansson  2
11. Andrea Schneider  1,5
12. Eva Weston  1
(Vebjørn Leonhardsen og Christian Blom var også med fra start, men trakk seg tidlig og er strøket fra listen.)
———————————————————————————————-
Tirsdagslyn  12. februar 2019
Gruppe A  (6 deltakere, dobbel Berger)
1. Elham Abdrlauf  8,5 av 10
2. Daniel Kovachev 7,5
3. Axel Tunsjø 6,5
4. Odd Ristesund 4,5
5. Sigurd Gaure 2
6. Einar Nygaard 1
Gruppe B  (11 deltakere)
1. Jone Frafjord 10 av 10
2. Lars Vaksvik 8
3. Andrea Schneider 7,5
4. Alban Veliqi 6,5
5. Trond Inge Hansen 5,5
6. Børje Johansson 5
7. Eva Weston  4,5
8. Berat Veliqi  4
9. Maximilian Holmen 3
10. Haakon Aarhus  1
11. Otto Holmen 0
———————————————————————————————-

Tirsdagslyn  5. februar 2019
Gruppe A  (6 deltakere, dobbel Berger)

1. FM Roar Elseth  8 av 10
2. Sondre Melaa  7
3. Amund Teigum  6
4. Vebjørn Leonhardsen  4
5. Finn Egeland  3
6. Odd Ristesund  2
Gruppe B  (10 deltakere)
1-2. Trond Inge Hansen  8 av 9
1-2. Bobo Hedin  8
3. Alban Veliqi  7
4. Geir Beukes  5,5
5. Sigurd Gaure  5
6. Eva Weston  4,5
7. Berat Veliqi  3
8. Maximilian Holmen 2
9-10. Jens Erling Risvann  1
9-10. Haakon Aarhus  1
———————————————————————————————-
Tirsdagslyn 29. januar 2019
Gruppe A  (10 deltakere)
1. Evgeny Kulikov 7,5 av 9
2. Elham Abdrlauf  7
3. Kaloyan Kostadinov 6
4. Sondre Melaa 5,5
5. Finn Egeland  5
6-7. Axel Tunsjø  4
6-7. Vebjørn Leonhardsen 4
8. Vetle Danielsen 3,5
9. Noah Hayes 1,5
10. Erik Løveid 1
Gruppe B  (10 deltakere)
1. Pål Aadnekvam  8 av 9
2. Odd Ristesund  7
3-4. Einar Nygaard 5,5
3-4. Lars Leknes 5,5
5. Felix Tunsjø 5
6-7. Andrea Schneider 4,5
6-7. Jone Frafjord 4,5
8. Albin Veliqi 3
9. Lars Vaksvik 2
10. Berat Veliqi 0
Gruppe C  (8 deltakere)
1. Eugen Nesbakken 6 av 72
2-3. Eva Weston  4,5
2-3. Geir Beukes 4,5
4-5. Trond Inge Hansen 4
4-5. Dimitris Kostopoulos 4
6. Maximilian Holmen 3
7. Håkon Aarhus 2
8. Jens Ris Vann 0

————————————————————————————————————————————-

Tirsdagslyn  22. januar 2019
Gruppe A  (12 deltakere)
1. Axel Tunsjø 10 av 11
2-4. Elham Abdrlauf 9
2-4. Sondre Melaa 9
2-4. Evgeny Kulikov 9
5. Finn Egeland 6,5
6. Vetle Danielsen 5,5
7. Sigurd Gaure 5
8-9. Vebjørn Leonhardsen 4
8-9. Lars Leknes
10. Christian Harstad 2,5
11. Jørgen Smith Kristiansen 1
12. Odd Arne Elstad 0,5
Gruppe B  (10 deltakere)
1-2. Felix Tunsjø 7,5 av 9
1-2. Odd Ristesund 7,5
3-4. Pål Aadnekvam 7
3-4. Børje Johansson 7
5-6.Henrik Bechstrøm 5
5-6. Eva Weston 5
7. Ammar Azarnoush 3
8. Max Berent Kamøy 2
9. Maximilian Holmen 1
10. Johannes Langøy 0 (gikk etter 5 partier)
————————————————————————————————————————————-
Tirsdagslyn  16. januar 2019
Gruppe A  (10 deltakere)
1. FM Lucas Ranaldi   8,5 av 9
2. Elham Abdrlauf 8
3. Sondre Melaa 7
4. Noah Hayes 4,5
5. Thomas Børstad 4
6-7. Axel Tunsjø 3,5
6-7. Finn Egeland 3,5
8. Vebjørn Leonhardsen 3
9. Juan Carlos 2
10. Aiden Afsari 1
Gruppe B  (12 deltakere)
1. Eirik Garnaas 10,5 av 11
2. Jørgen Smith Kristiansen 9,5
3-5. Odd Ristesund 7
3-5. Gunnar Glendrange 7
3-5. Felix Tunsjø 7
6. Pål Aadnekvam 6,5
7. Alejandro Maurino 6
8. Jonas Strømsodd 4
9. Henrik Bechstrøm 3,5
10-12. Børje Johansson 2
10-12. Øystein Tunsjø 2
10-12. Dimitris Kostopoulos 2
Gruppe C  (11 deltakere)
1-2. Alban Veliqi 8,5 av 11
1-2. Kim Bjørnseth 8,5
3. Adrian Svendsen 7,5
4. Eva Weston 7
5. Even Karsrud  6,5
6. Trond Inge Hansen 5
7. Berat Veliqi 4
8-9.Max Berent Kamøy 3
8-9. Andrew Youriisuch 3
10. Maximilian Holmen 2
11. Jens Erling Risvann 0
————————————————————————————————————————————-

Tirsdagslyn  8. januar 2019

Gruppe A  (12 deltakere)
1. FM Anders Hobber  11 av 11
2. Sondre Melaa  9
3. Axel Tunsjø  7,5
4. Vebjørn Leonhardsen  7
5. Andre Gjestmoen-von Hirsch  6,5
6. Elham Abdrlauf  6
7. FM Ole Christian Moen  5
8-9. Thomas Barstad  4
8-9. Finn Egeland  4
10. Vetle Danielsen  3
11. Erik Løveid  2,5
12. Jørgen Smith Kristiansen  0,5
Gruppe B  (13 deltakere)
1. Eirik Garnaas  11 av 12
2. Alejandro Maurino  10,5
3. Odd Ristesund  9
4. Jo Engedal  6,5
5-7. Pål Aadnekvam  6
5-7. Sigurd Gaure  6
5-7. Henrik Bechstrøm  6
8. Børje Johansson  5,5
9. Jan Tellefsen  5
10. Øystein Tunsjø  4,5
11-12. Lars Vaksvik  4
11-12. Bendik Johannessen  4
13. Harald Trostad  0
Gruppe C  (12 deltakere)
1. Adrian Svendsen  10,5 av 11
2. Andreas Hammer  10
3. Eva Weston  8,5
4-5. Kim Bjørneset  7
4-5. Trond Inge Hansen  7
6-7. Even Karsrud  6
6-7. Dag Holter  6
8. Max Berent Kamøy  5
9-10. Maximilian Holmen  2,5
9-10. Jens Erling Risvann  2,5
11. Tage Paulsen  1
12. Haakon Aarhus  0
————————————————————————————————————————————-
Better Tag Cloud