Tirsdagslyn 2017

Klubben arrangerer tirsdagslyn de fleste tirsdager kl.1900. Turneringene er åpne for alle medlemmer og ikke-medlemmer. Oppmøte kl.1850. Her er resultater for i år:


Sommerlyn sammenlagt etter 1 av 6 turneringer
Hobber  20
Kovachev  18
Dahl  16
E.Grønn  14
Abdrlauf  11
Egeland  11
Under 1500:
A.Tunsjø 20
Ristesund  18
Gaure  16
Leknes  14
Leonhardsen  12
——————————————————-
Sommerlyn  18. juli 2017
Gruppe A  (12 deltakere)
1. FM Anders Hobber  10,5 av 11
2. FM Daniel Kovachev  8,5
3. Fredrik Dahl  7,5
4. Eskil Ekeland Grønn  7
5-6. Elham Abdrlauf  5
5-6. Finn Egeland 5
7-8. Glenn Gaasland 4,5
7-8. Daniel Hagos 4,5
9. Svein Arne Thrana  4
10. Carl Aarnes  3,5
11-12. Morten Rolstad  3
11-12. Frances Crow  3
Gruppe B  (10 deltakere)
1. Axel Tunsjø  7 av 9
2-3. Odd Ristesund  6,5
2-3. Dag Eriksen  6,5  (over 1500 i rating)
4. Sigurd Gaure  5,5
5. Lars Leknes  5
6. Vebjørn Leonhardsen  4,5
7. Øystein Tunsjø  4
8. Felix Tunsjø  3
9. Gabriele Zippi  2
10. Sturle Hånes  1
——————————————————
Tirsdagslyn  20. juni 2017
Gruppe A  (14 deltakere)
1. FM Daniel Kovachev  13 av 13

2. Cornelius Kvendseth  12

3  Elham Abdrlauf 9,5
4. Lars Leknes 9
5. Finn Egeland  8,5
6. Morten Rolnes 8
7-8. Idar Bergfjord 6
7-8. Carl Aarnes 6
9-10. David Luangtep Vangen 5
9-10. Stig Rognes 5
11. Vebjørn Leonhardsen 4

12. Åsmund Eskil 3

13. Trond Inge Hansen 2
14. Andrea Schneider 0

——————————————————

Tirsdagslyn  13. juni 2017
Gruppe A  (10 deltakere)
1. Cornelius Kvendseth  8 av 9
2-3. FM Daniel Kovachev  7
2-3. Evgeny Kulikov  7
4-5. FM Erling Kristiansen  5
4-5. Sondre Melaa  5
6. Thyra Kvendseth  4,5
7-8. Aksel Sivertsen  2,5
7-8. Sigurd Gaure  2,5
9. Lars Leknes  2
10. Gabriele Zippi  1,5
Gruppe B  (8 deltakere, Berger + 2 runder Monrad)
1. Elias Hestvik  7,5 av 9
2-3. Odd Ristesund  7
2-3. Harald Siebke  7
4. Noah Haynes  4
5. Bjørn Hintz  3,5
6. Amadeus Evenshaug  3 (7)
7. Andrea Schneider  3 (3,5)
8. Trond Inge Hansen  1
——————————————————–
Tirsdagslyn  6. juni 2017
Gruppe A  (10 deltakere)
1. FM Daniel Kovachev  7,5 av 9
2-4. Gisle Salem  7
2-4. Cornelius Kvendseth  7
2-4. Evgeny Kulikov  7
5. Elham Abdrlauf  5
6-7. Sondre Melaa  3
6-7. Carl Aarnes  3
8. Haakon Wright  2,5
9-10. Sigurd Gaure  1,5
9-10. Maximilian Lystad  1,5
Gruppe B  (6 deltakere, dobbel runde)
1-2. Lars Leknes  7,5 av 10
1-2. Gabriele Zippi  7,5
3. Elias Hestvik  7
4. Roy-Terje Simonsen  4
5-6. Trond Inge Hansen  2
5-6. Andrea Schneider  2
——————————————————
Tirsdagslyn  30. mai 2017
Gruppe A  (12 deltakere)
1. FM Daniel Kovachev  9,5 av 11
2-3. Kaloyan Kostadinov  9
2-3. Elham Abdrlauf  9
4. Thyra Kvendseth  7,5
5. Finn Egeland  7
6-7. Sondre Melaa  5
6-7. Idar Bergfjord  5
8. Carl Aarnes  4,5
9. Sigurd Kjelsbøl Huse  4
10-11. Elias Sidali  2
10-11. David Luangtep Vangen  2
12. Sigurd Gaure  1,5
Gruppe B  (6 deltakere, dobbel runde)
1. Gabriele Zippi  7 av 10
2. Vebjørn Leonhardsen  6,5
3. Noah Haynes  5,5
4-5. Børje Johansson  5
4-5. Bjørn Hintz  5
6. Trond Inge Hansen  1
——————————————————
Lynsjakk 23. mai 2017
Gruppe A  (10 deltakere)
1. FM Daniel Kovachev, 7,5 av 9
2. Elham Abdrlauf, 7
3. Finn Egeland 6,5
4. Sigurd Kjelsbøl Huse  5,5
5. David Luangtep Vangen 4
6-7. Odd Ristesund 3,5
6-7. Idar Bergfjord  3,5
8. Sondre Melaa 3
9. Lars Leknes 2,5
10. Sigurd Gaure 2
Gruppe B  (10 deltakere)
1. Håkon Wright 8 av 9
2. Jonas Strømsodd 7,5
3. Vebjørn Leonhardsen  7,5
4-5. Roy-Terje Simonsen  5
4-5. Håkon K? 5
6-7. Gabriele Zippi 4
6-7. Børje Johansson  4
8. Noah Haynes  3
9. Andrea Schneider 2
10. Axel N. H. 1
 —————————————————-
Lynsjakk 16. mai 2017
Gruppe A  (12 deltakere)
1-3. FM Alexander Pena Riascos 9 av 11
1-3. FM Daniel Kovachev, 9
1-3. Evgeny Kulikov 9
4. Elham Abdrlauf, 8,5
5. Carl Aarnes 6,5
6. Finn Egeland 6
7. Sondre Melaa 5,5
8. Daniel Hagos 4,5
9. Elias Sidali 4
10. Odd Ristesund 2
11-12. Sigurd Gaure 1
11-12. David Luangtep Vangen 1
Gruppe B  (12 deltakere)
1. Max Dahl 8,5 av 11
2-3.Vebjørn Leonhardsen  7,5
2-3. Elias Hestvik 7,5
4. Gabriele Zippi 7
5-8. Børje Johansson  6
5-8. Miresa Daaba 6
5-8. Maximillian Lystad 6
5-8. Lars Leknes 6
9. Noah Haynes  4,5
10. Bjørn ?  3,5
11. Trond Inge Hansen 2,5
12. Andrea Schneider 1
——————————————————
Lynsjakk 9. mai 2017
Gruppe A  (14 deltakere)
1. FM Daniel Kovachev, 13 av 13
2. FM Eivind Olav Risting 12
3-4. Christian Harstad 8,5
3-4. Finn Egeland 8,5
5. Evgeny Kulikov 8
6-8. FM Alexander Pena Riascos  7,5
6-8. Ingrid Greibrokk 7,5
6-8. Elham Abdrlauf, 7,5*
9. Idar Bergfjord  5,5
10. David Luangtep Vangen 4
11. Rune Fossberg 3,5
12. Sondre Melaa 2,5
13. Miresa Daaba 2
14. Odd Hammerstad 1,5
Gruppe B  (12 deltakere)
1. Odd Ristesund 10 ,5 av 11
2. Lars Leknes 9
3. Sigurd Gaure 7,5
4-5.Vebjørn Leonhardsen  7
4-5.Håkon Wright  7
6. Gabriele Zippi 6,5
7. Børje Johansson  6
8. Vetle Danielsen 5
9. Noah Haynes  4
10. Roy-Terje Simonsen  2,5
11. Trond Inge Hansen 1
12. Håkon-Martin Jarmun 0*

——————————————————

Lynsjakk 25. april 2017
Gruppe A  (12 deltakere)
1. FM Daniel Kovachev  9.5 av 11
2-4. Roar Elseth, 8.5
2-4. Kaloyan Kostadinov  8.5
2-4. Christian Harstad, 8.5
5. Elham Abdrlauf  8
6. FM Alexander Pena Riascos  5.5
7. Sondre Melaa 5.5
8. Carl Aarnes  4.5
9-10. Sigurd Huse 2.5
9-10. Idar Bergfjord 2.5
11. Idar Dyrdal 1
12. Miresa Daaba 0,5
Gruppe B  (11 deltakere)
1. Jonas Strømsodd  10 av 11
2. Odd Ristesund 8.5
3. Sigurd Gaure 8
4-5. Torleiv Høgestøl 6
4-5. Børje Johansson 6
6. Noah Haynes  5
7. Bjørn Hintz  4,5
8. Simen Berg 3.5,
9. Eilif Irgens Hynnekleiv 3
10. Andrea Schneider  1.5
11. Joakim Graff 0.5
——————————————————
foto: Sylvia JohnsenLynsjakk  18. april 2017
Gruppe A  (13 deltakere)
1. FM Daniel Kovachev  11 av 13
2. Anders Hobber, 10,5
3. Kaloyan Kostadinov  10
4. FM Alexander Pena Riascos  9
5. Asbjørn Steinskog 8,5
6. Sondre Melaa 6,5
7-8. Sigurd Gaure 5,5
7-8. Andreas Tenholt 5,5
9. Idar Bergfjord  4
10. Anastasia Edakina 3
11. Odd Ristesund 2
12. Lars Leknes 1,5
13. Vebjørn Leonhardsen  1
Gruppe B  (12 deltakere)
1. David Luangtep Vangen  10 av 11
2. Simen Berg 9,
3. Rune Snekkestad, 8
4. Roy-Terje Simonsen  7,5
5-6. Vetle Danielsen 6
5-6. Sven Brokstad 6
7. Noah Haynes  5,5
8. Bjørn Hintz  4,5
9. Andrea Schneider  3,5
10. Børje Johansson  3
11. Eilif Irgens Hynnekleiv
12. Trond Inge Hansen 1
——————————————————
Påskelynsjakk  11. april 2017
Gruppe A  (9 deltakere)
1-2. Elham Abdrlauf  6 av 8
1-2. FM Daniel Kovachev  6
3-4. Glenn Gaasland  5
3-4. Thyra Kvendseth  5
5-7. FM Alexander Pena Riascos  4
5-7. Cornelius Kvendseth  4
5-7. Finn Egeland  4
8. Carl Aarnes  2
9. Miresa Daaba  0
Gruppe B  (10 deltakere)
1. Odd Ristesund  9 av 9
2. David Luangtep Vangen  8
3. Hy Chang Vo  7
4. Patrick Watts  5
5. Sven Brokstad  4
6. Noah Haynes  3
7-8. Rune Snekkestad  2,5
7-8. Elias Aschim  2,5
9-10. Roy-Terje Simonsen  2
9-10. Andrea Schneider  2
—————————————————–
Tirsdagslyn 28. mars 2017
Gruppe A  (12 deltakere)
1. FM Daniel Kovachev  10 av 11
2. FM Ole Christian Moen  9,5
3. Evgeny Kulikov  8,5
4. FM Alexander Pena Riascos  7
5-6. Christian Harstad  5,5
5-6. Elham Abdrlauf  5,5
7. Sigurd Kjelsbøl Huse  5
8-9. Juan Carlos Rueda-Kjeldsen  4
8-9. Sondre Melaa  4
10-11. Morten Rolstad  3
10-11. Ivar Sømhovd  3
12. Miresa Daaba 1
Gruppe B  (13 deltakere)
1. Odd Ristesund  11 av 12
2. David Luangtep Vangen  10
3. Elias Sidali  9,5
4. Vebjørn Leonhardsen  9
5. Patrick Watz  8,5
6-7. Bjørn Hintz  6,5
6-7. Noah Haynes  6,5
8. Julie Sømhovd  5
9. Roy-Terje Simonsen  3,5
10-11. Andrea Schneider  3
10-11. Alexander Hustad  3
12. Rasmus Tønnesen 1,5
13. David A. E.  1
——————————————————–
Tirsdagslyn 21. mars 2017
Gruppe A  (13 deltakere)
1. FM Daniel Kovachev 10,5 av 12
2-4. Sigurd Kjelsbøl Huse 7,5
2-4. Karl Juriloo 7,5
2-4. Carl Aarnes 7,5
5. FM Erling Kristiansen 7
6-7. Sondre Melaa 6.5
6-7. FM Alexander Pena Riascos 6.5
8. Elham Abdrlauf  6
9. Christian Harstad 5.5
10-11. Thyra Kvendseth 4
10-11. Elias Sidali  4
12. Juan Carlos Rueda-Kjeldsen  3
13. Axel Tunsjø 2.5
Gruppe B  (11 deltakere)
1. Odd Ristesund  9 av 10
2. Idar Bergfjord  8
3-5. Lars Leknes  6.5
3-5. Sigurd Gaure  6.5
3-5. Jonas Strømsodd 6.5
6-8. David Vangen  5
6-8. Børje Johansson 5
6-8. Nikita Khmykin 5
9. Patrik Watz 2.5
10-11. Miresa Daaba  1
10-11. Roy-Terje Simonsen 1
Gruppe C  (10 deltakere)
1. Marius Bye  8 av 9
2. Øystein Tunsjø 7
3. Trond Inge Hansen 6
4. Bjørn Hintz 5.5
5. Andrea Schneider 5
6. Noah Haynes 4.5
7. Julie Sømhovd 4
8. Aleksander Hustad 3
9-10. David Fygd 1
9-10. Vetle Danielsen 1 (*)
———————————————————–
Tirsdagslynsjakk
Tirsdagslyn  14. mars 2017
Gruppe A  (14 deltakere)
1. Evgeny Kulikov 13 av 13
2. FM Daniel Kovachev  11,5
3. Bertil Svendsen  10
4. Kaloyan Kostadinov  8
5. Kjell Børre Grebstad  7,5
6-7. Christian Harstad 7
6-7. FM Alexander Pena Riascos  7
8. Sondre Melaa 6
9. Elham Abdrlauf  5,5
10-11. Sigurd Kjelsbøl Huse  4
10-11. Gisle Salem 4
12. Thyra Kvendseth 3,5
13. Idar Bergfjord 2,5
14. Henning Ettrup 1,5
Gruppe B  (13 deltakere)
1-2. Lars Leknes  10 av 12
1-2. Odd Ristesund 10
3. Miresa Daaba  9
4. Martin Goldberg  8
5. Jonas Strømsodd 7
6-7. Børje Johansson  6,5Tirsdagslynsjakk
6-7. Knut Syse 6,5
8-9. Martin Bø 5
8-9. Nikita Khmykin 5
10-12. Ida Landsverk 3
10-12. Torleiv Høgestøl 3
10-12. Henning Firman 3
13. Jens Firman 2
Gruppe C  (12 deltakere)
1. Patrick Watz  10 av 11
2. Vetle Danielsen 9,5
3. Roy-Terje Simonsen 9
4-6. Markus Gaarder 6
4-6. Trond Inge Hansen  6
4-6. Geir Sjøberg 6
7-8. Noah Haynes 5
7-8. Eilif Irgens Hinnekleiv 5
9. Oliver Grytten 4
10. Andrea Schneider 3,5
11. Aleksander Hoem 2
12. Sofie Sejerstad 0 (*)
——————————————————————————
Tirsdagslyn 28. februar 2017
Gruppe A  (12 deltakere)
1. FM Daniel Kovachev  10,5 av 11
2. FM Tor Fredrik Kaasen  9,5
3. Kaloyan Kostadinov  9
4. FM Alexander Pena Riascos  7,5
5. FM Erling Kristiansen  7
6. Elham Abdrlauf  6,5
7-10. Sondre Melaa  3
7-10. Martin Nilsen  3
7-10. Mathias Nesheim  3
7-10. Sigurd Kjelsbøl Huse  3
11-12. Ingrid Greibrokk  2
11-12. Finn Egeland  2
Gruppe B  (10 deltakere)
1-2. Lars Leknes  6,5 av 9
1-2. Miresa Daaba  6,5
3. Alex Flåtrud  6
4. Idar Bergfjord  5,5
5. Odd Ristesund  5
6. Vebjørn Leonhardsen  4,5
7-8. Nikita Khmykin  4
7-8. Gaute Ljones  4
9. Børje Johansson  2
10. Patrick Watz  1
Gruppe C  (10 deltakere)
1-2. Roy-Terje Simonsen  7 av 9
1-2. Thomas Minde  7
3-5. Vetle Danielsen  6
3-5. Bjørn Hintz  6
3-5. Ole Martin Sakrisvold  6
6-7. Trond Inge Hansen  4
6-7. Geir Sjøberg  4
8. Noah Haynes  3
9-10. Andrea Schneider  1
9-10. Eirik Grinde  1
——————————————————
Tirsdagslyn 21. februar 2017
Gruppe A  (12 deltakere)
1-2. Kaloyan Kostadinov  8 av 11
1-2. Martin Nilsen  8
3. Juan Carlos Rueda-Kjeldsen  7,5
4-5. Francisco Gonzales  7
4-5. Evgeny Kulikov  7
6-7. FM Alexander Pena Riascos  6
6-7. Elham Abdrlauf  6
8-9. Carl Aarnes  5
8-9. Thyra Kvendseth  5
10. Finn Egeland  4,5
11. Elias Sidali  1,5
12. Tobias Hermansen  0,5
Gruppe B  (10 deltakere)
1. Odd Ristesund  8 av 9
2. Erik Løveid  7,5
3. Lars Leknes  6
4. Idar Bergfjord  5,5
5. Miresa Daaba  5
6. Martin Bø  4
7-9. Børje Johansson  3
7-9. Henning Ettrup  3
7-9. Sigurd Gaure  3
10. Roy-Terje Simonsen  0
Gruppe C  (11 deltakere)
1. Håkon Kristiansen  10 av 10
2. Carl Martin Wallden  8
3-5. Håvard Tveit Ihle  6
3-5. Sven Brokstad  6
3-5. Rune Snekkestad  6
6. Andrea Schneider  5
7-9. Trond Inge Hansen  4
7-9. Markus Gaarder  4
7-9. Hans Martin Jarmund  4
10-11. Emil Kjellesvik  1
10-11. Noah Haynes  1
——————————————————–
Tirsdagslyn 14. februar 2017
Gruppe A  (11 deltakere)
1. Kaloyan Kostadinov  10 av 10
2. FM Daniel Kovachev  9
3. Elham Abdrlauf  7,5
4. Juan Carlos Rueda-Kjeldsen  7
5. Sondre Melaa  6
6. Sigurd Gaure  4,5
7-8. Elias Sidali  3,5
7-8. Odd Ristesund  3,5
9. Miresa Daaba  2,5
10. Roy-Terje Simonsen  1,5
11. Lars Leknes  0
Gruppe B  (10 deltakere)
1. Louis Khoo-Thwe  8 av 9
2. Vebjørn Leonhardsen  7,5
3. Simen Dyb Berg  6,5
4-6. Håkon Kristiansen  5
4-6. Trond Inge Hansen  5
4-6. Bjørn Hintz  5
7-8. Nikita Khmykin  3
7-8. Noah Haines  3
9. Andrea Schneider  2
10. Hannes Rohdenburg  0
———————————————————–
Tirsdagslyn  31. januar 2017
Gruppe A  (14 deltakere)
1. FM Daniel Kovachev  10 av 13
2. FM Roar Elseth  9,5
3-4. Martin Nilsen  9
3-4. FM Johannes Haug  9
5-6. Evgeny Kulikov  8
5-6. FM Alexander Pena Riascos  8
7. Kaloyan Kostadinov  7,5
8-9. Kjell Børre Grebstad  6
8-9. FM Lucas Ranaldi  6
10. Elham Abdrlauf  5,5
11-12. Mathias Nesheim  4,5
11-12. Juan Carlos Rueda-Kjeldsen  4,5
13. Kimiya Sajjadi  2
14. Sigurd Kjelsbøl Huse  1,5
Gruppe B  (13 deltakere)
1. Noam Aviv Vitenberg  10 av 12
2. Aidin Afsari  8
3-4. Martin Goldberg  7
3-4. Thyra Kvendseth  7
5-6. Haakon Wright  6,5
5-6. Sondre Melaa  6,5
7-9. Lars Leknes  6
7-9. Odd Ristesund  6
7-9. Sigurd Gaure  6
10. Miresa Daaba  5,5
11. Vebjørn Leonhardsen  5
12. Jonas Strømsodd  2,5
13. Daniel Hagos  2
Gruppe C  (12 deltakere)
1. Åsmund Eikill  10 av 11
2-3. Nikita Khmykin  9
2-3. Martin Bø  9
4. Patrick Watz  8
5. Jonas Bernstein 7
6. Elias Hestvik  6
7. Markus Gaarder  5
8. Børje Johansson  4
9-10. Andrea Schneider  3
9-10. Trond Inge Hansen  3
11-12. Sondre Hagen  1
11-12. Hans Martin Jarmund  1
—————————————————
Tirsdagslyn 24. januar 2017
Gruppe A  (11 deltakere)
1. FM Daniel Kovachev  9 av 10
2. FM Ole Christian Moen  8
3. Martin Valla  6,5
4. Francisco Gonzales  6
5. FM Alexander Pena Riascos  5,5
6-7. Martin Nilsen  5
6-7. Mindaugas Asauskas  5
8. Ingrid Greibrokk  4,5
9. Juan Carlos Rueda-Kjeldsen  4
10. Elias Sidali  1,5
11. Kimiya Sajjadi  0
Gruppe B  (10 deltakere)
1. Daniel Hagos  7 av 9
2-3. Idar Bergfjord  6,5
2-3. Sondre Melaa  6,5
4-6. Jonas Strømsodd  5
4-6. Håkon Wright  5
4-6. Axel Tunsjø  5
7-8. Miresa Daaba  3
7-8. Sigurd Gaure  3
9. Lars Leknes  2,5
10. Theo Roderburg  1,5
Gruppe C  (10 deltakere)
1. Vebjørn Leonhardsen  8 av 9
2. Patrick Watz  7
3-5. Børje Johansson  6
3-5. Nikita Khmykin  6
3-5. Jack Christiansen  6
6-7. Anders Edvardsen  4
6-7. Trond Hansen  4
8. Torleiv Høgestøl  3
9. Sondre Hagen  1
10. Andrea Schneider  0
——————————————————
Tirsdagslyn 17. januar 2017
Gruppe A  (10 deltakere)
1. GM Evgeny Romanov  9 av 9
2. FM Daniel Kovachev  6,5
3-5. Francisco Gonzales  5,5
3-5. Evgeny Kulikov  5,5
3-5. Jens E Ingebretsen  5,5
6-7. Elham Abdrlauf  4
6-7. FM Alexander Pena Riascos  4
8-9. Mindaugas Asauskas  2
8-9. Juan Carlos Rueda-Kjeldsen  2
10. Sigurd Kjelsbøl Huse  1
Gruppe B  (10 deltakere)
1. Max Dahl  7 av 9
2. Thyra Kvendseth  6,5
3. Sondre Melaa  6
4-7. Arthur Bedouelle  4
4-7. Morten Rolstad  4
4-7. Daniel Hagos  4
4-7. Lasse Midtstue  4
8. Jonas Rusten Wang  3,5
9-10. Sigurd Gaure  3
9-10. Idar Begfjord  3
Gruppe C  (9 deltakere)
1.  Henning Ettrup  7 av 8
2-3. Lars Leknes  6
2-3. Vebjørn Leonhardsen  6
4. Åsmund Eikill  4,5
5. Børje Johansson  4
6. Odd Einar Ingebretsen  3,5
7. Håkon Kristiansen  3
8. Hans Martin Jarmund  2
9. Trond Inge Hansen  0
—————————————————-
Tirsdagslyn  10. januar 2017
Gruppe A  (12 deltakere)
1. FM Daniel Kovachev  9,5 av 11
2-3. FM Roar Elseth  8,5
2-3. Ludy Helsio Sousa  8,5
4. Cornelius Kvendseth  8
5. FM Alexander Pena Riascos  6,5
6. Anton van de Putte  6
7. Martin Nilsen  5
8-9. FM Ole Christian Moen  4
8-9. Juan Carlos Rueda-Kjeldsen  4
10-12. Thyra Kvendseth  2
10-12. Mathias Nesheim  2
10-12. Rijad Dupovac  2
Gruppe B  (12 deltakere)
1. Sondre Melaa  9,5 av 11
2. Idar Bergsfjord  8,5
3. Andreas Tenold  8
4-5. Miresa Dabaa  7
4-5. Noam Aviv Vitenberg  7
6-8. Theo Roderburg  6
6-8. Gunnar Glendrange  6
6-8. Børje Johansson  6
9. Håkon Kristiansen  4,5
10. Kenneth  Isaksen  2,5
11. Andrea Schneider  1
12. Sondre Zahl Hagen  0
—————————————————
Tirsdagslyn  3. januar 2017
Gruppe A  (9 deltakere)
1. FM Hallvard Ådnøy  8 av 8
2. FM Alexander Pena Riascos  6
3. Elham Abdrlauf  4,5
4-5. Sigurd Kjelsbøl Huse  4
4-5. Evgeny Kulikov  4
6. Noam Aviv Vitenberg  3,5
7. Rijad Dupovac  3
8. Theo Roderburg  2
9. Sondre Melaa  1
Gruppe B  (6 deltakere)
1. Sigurd Gaure  8,5 av 10
2. Børje Johansson  6,5
3. Sven Brokstad  5,5
4. Håkon Kristiansen  5
5. Rune Snekkestad  3,5
6. Christina Eide  1
———————————————————
Better Tag Cloud