Tirsdagslyn 2017

Klubben arrangerer tirsdagslyn de fleste tirsdager kl.1900. Turneringene er åpne for alle medlemmer og ikke-medlemmer. Oppmøte kl.1850. Her er resultater for i år:
——————————————————————————
Tirsdagslyn 21. februar 2017
Gruppe A  (12 deltakere)
1-2. Kaloyan Kostadinov  8 av 11
1-2. Martin Nilsen  8
3. Juan Carlos Rueda-Kjeldsen  7,5
4-5. Francisco Gonzales  7
4-5. Evgeny Kulikov  7
6-7. FM Alexander Pena Riascos  6
6-7. Elham Abdrlauf  6
8-9. Carl Aarnes  5
8-9. Thyra Kvendseth  5
10. Finn Egeland  4,5
11. Elias Sidali  1,5
12. Tobias Hermansen  0,5
Gruppe B  (10 deltakere)
1. Odd Ristesund  8 av 9
2. Erik Løveid  7,5
3. Lars Leknes  6
4. Idar Bergfjord  5,5
5. Miresa Daaba  5
6. Martin Bø  4
7-9. Børje Johansson  3
7-9. Henning Ettrup  3
7-9. Sigurd Gaure  3
10. Roy-Terje Simonsen  0
Gruppe C  (11 deltakere)
1. Håkon Kristiansen  10 av 10
2. Carl Martin Wallden  8
3-5. Håvard Tveit Ihle  6
3-5. Sven Brokstad  6
3-5. Rune Snekkestad  6
6. Andrea Schneider  5
7-9. Trond Inge Hansen  4
7-9. Markus Gaarder  4
7-9. Hans Martin Jarmund  4
10-11. Emil Kjellesvik  1
10-11. Noah Haynes  1
——————————————————–
Tirsdagslyn 14. februar 2017
Gruppe A  (11 deltakere)
1. Kaloyan Kostadinov  10 av 10
2. FM Daniel Kovachev  9
3. Elham Abdrlauf  7,5
4. Juan Carlos Rueda-Kjeldsen  7
5. Sondre Melaa  6
6. Sigurd Gaure  4,5
7-8. Elias Sidali  3,5
7-8. Odd Ristesund  3,5
9. Miresa Daaba  2,5
10. Roy-Terje Simonsen  1,5
11. Lars Leknes  0
Gruppe B  (10 deltakere)
1. Louis Khoo-Thwe  8 av 9
2. Vebjørn Leonhardsen  7,5
3. Simen Dyb Berg  6,5
4-6. Håkon Kristiansen  5
4-6. Trond Inge Hansen  5
4-6. Bjørn Hintz  5
7-8. Nikita Khmykin  3
7-8. Noah Haines  3
9. Andrea Schneider  2
10. Hannes Rohdenburg  0
———————————————————–
Tirsdagslyn  31. januar 2017
Gruppe A  (14 deltakere)
1. FM Daniel Kovachev  10 av 13
2. FM Roar Elseth  9,5
3-4. Martin Nilsen  9
3-4. FM Johannes Haug  9
5-6. Evgeny Kulikov  8
5-6. FM Alexander Pena Riascos  8
7. Kaloyan Kostadinov  7,5
8-9. Kjell Børre Grebstad  6
8-9. FM Lucas Ranaldi  6
10. Elham Abdrlauf  5,5
11-12. Mathias Nesheim  4,5
11-12. Juan Carlos Rueda-Kjeldsen  4,5
13. Kimiya Sajjadi  2
14. Sigurd Kjelsbøl Huse  1,5
Gruppe B  (13 deltakere)
1. Noam Aviv Vitenberg  10 av 12
2. Aidin Afsari  8
3-4. Martin Goldberg  7
3-4. Thyra Kvendseth  7
5-6. Haakon Wright  6,5
5-6. Sondre Melaa  6,5
7-9. Lars Leknes  6
7-9. Odd Ristesund  6
7-9. Sigurd Gaure  6
10. Miresa Daaba  5,5
11. Vebjørn Leonhardsen  5
12. Jonas Strømsodd  2,5
13. Daniel Hagos  2
Gruppe C  (12 deltakere)
1. Åsmund Eikill  10 av 11
2-3. Nikita Khmykin  9
2-3. Martin Bø  9
4. Patrick Watz  8
5. Jonas Bernstein 7
6. Elias Hestvik  6
7. Markus Gaarder  5
8. Børje Johansson  4
9-10. Andrea Schneider  3
9-10. Trond Inge Hansen  3
11-12. Sondre Hagen  1
11-12. Hans Martin Jarmund  1
—————————————————
Tirsdagslyn 24. januar 2017
Gruppe A  (11 deltakere)
1. FM Daniel Kovachev  9 av 10
2. FM Ole Christian Moen  8
3. Martin Valla  6,5
4. Francisco Gonzales  6
5. FM Alexander Pena Riascos  5,5
6-7. Martin Nilsen  5
6-7. Mindaugas Asauskas  5
8. Ingrid Greibrokk  4,5
9. Juan Carlos Rueda-Kjeldsen  4
10. Elias Sidali  1,5
11. Kimiya Sajjadi  0
Gruppe B  (10 deltakere)
1. Daniel Hagos  7 av 9
2-3. Idar Bergfjord  6,5
2-3. Sondre Melaa  6,5
4-6. Jonas Strømsodd  5
4-6. Håkon Wright  5
4-6. Axel Tunsjø  5
7-8. Miresa Daaba  3
7-8. Sigurd Gaure  3
9. Lars Leknes  2,5
10. Theo Roderburg  1,5
Gruppe C  (10 deltakere)
1. Vebjørn Leonhardsen  8 av 9
2. Patrick Watz  7
3-5. Børje Johansson  6
3-5. Nikita Khmykin  6
3-5. Jack Christiansen  6
6-7. Anders Edvardsen  4
6-7. Trond Hansen  4
8. Torleiv Høgestøl  3
9. Sondre Hagen  1
10. Andrea Schneider  0
——————————————————
Tirsdagslyn 17. januar 2017
Gruppe A  (10 deltakere)
1. GM Evgeny Romanov  9 av 9
2. FM Daniel Kovachev  6,5
3-5. Francisco Gonzales  5,5
3-5. Evgeny Kulikov  5,5
3-5. Jens E Ingebretsen  5,5
6-7. Elham Abdrlauf  4
6-7. FM Alexander Pena Riascos  4
8-9. Mindaugas Asauskas  2
8-9. Juan Carlos Rueda-Kjeldsen  2
10. Sigurd Kjelsbøl Huse  1
Gruppe B  (10 deltakere)
1. Max Dahl  7 av 9
2. Thyra Kvendseth  6,5
3. Sondre Melaa  6
4-7. Arthur Bedouelle  4
4-7. Morten Rolstad  4
4-7. Daniel Hagos  4
4-7. Lasse Midtstue  4
8. Jonas Rusten Wang  3,5
9-10. Sigurd Gaure  3
9-10. Idar Begfjord  3
Gruppe C  (9 deltakere)
1.  Henning Ettrup  7 av 8
2-3. Lars Leknes  6
2-3. Vebjørn Leonhardsen  6
4. Åsmund Eikill  4,5
5. Børje Johansson  4
6. Odd Einar Ingebretsen  3,5
7. Håkon Kristiansen  3
8. Hans Martin Jarmund  2
9. Trond Inge Hansen  0
—————————————————-
Tirsdagslyn  10. januar 2017
Gruppe A  (12 deltakere)
1. FM Daniel Kovachev  9,5 av 11
2-3. FM Roar Elseth  8,5
2-3. Ludy Helsio Sousa  8,5
4. Cornelius Kvendseth  8
5. FM Alexander Pena Riascos  6,5
6. Anton van de Putte  6
7. Martin Nilsen  5
8-9. FM Ole Christian Moen  4
8-9. Juan Carlos Rueda-Kjeldsen  4
10-12. Thyra Kvendseth  2
10-12. Mathias Nesheim  2
10-12. Rijad Dupovac  2
Gruppe B  (12 deltakere)
1. Sondre Melaa  9,5 av 11
2. Idar Bergsfjord  8,5
3. Andreas Tenold  8
4-5. Miresa Dabaa  7
4-5. Noam Aviv Vitenberg  7
6-8. Theo Roderburg  6
6-8. Gunnar Glendrange  6
6-8. Børje Johansson  6
9. Håkon Kristiansen  4,5
10. Kenneth  Isaksen  2,5
11. Andrea Schneider  1
12. Sondre Zahl Hagen  0
—————————————————
Tirsdagslyn  3. januar 2017
Gruppe A  (9 deltakere)
1. FM Hallvard Ådnøy  8 av 8
2. FM Alexander Pena Riascos  6
3. Elham Abdrlauf  4,5
4-5. Sigurd Kjelsbøl Huse  4
4-5. Evgeny Kulikov  4
6. Noam Aviv Vitenberg  3,5
7. Rijad Dupovac  3
8. Theo Roderburg  2
9. Sondre Melaa  1
Gruppe B  (6 deltakere)
1. Sigurd Gaure  8,5 av 10
2. Børje Johansson  6,5
3. Sven Brokstad  5,5
4. Håkon Kristiansen  5
5. Rune Snekkestad  3,5
6. Christina Eide  1
———————————————————
Better Tag Cloud