Tirsdagslyn 2016

Klubben arrangerer tirsdagslyn de fleste tirsdager kl.1900. Turneringene er åpne for alle medlemmer og ikke-medlemmer. Oppmøte kl.1850. Her er resultater for i år:
——————————————————————————
De med flest antall turneringsseire i tirsdagslyn/sommerlyn i 2016:
Gruppe A
1. FM Roar Elseth  7
2. FM Daniel Kovachev  6
3-5. FM Ward Al-Tarbosh  4
3-5. Evgeny Kulikov  4
3-5. Bertil Svendsen  4
Gruppe B
1. Elham Abdrlauf  5
2-3. Sigurd Gaure  4
2-3. Linnea Tryggestad  4
4-5. Lars Leknes  3
4-5. Noam Aviv Vitenberg  3
——————————————–
Tirsdagslyn  20. desember 2016
Gruppe A  (8 deltakere. Berger + 2 runder Monrad)
1. FM Trond Gabrielsen  8,5 av 9
2. Kaloyan Kostadinov  6
3. FM Alexander Pena Riascos  5,5
4. Ludy Helsio Sousa  5
5. Carl Aarnes  4
6-7. Arne Sæle  3
6-7. Sondre Melaa  3
8. Thyra Kvendseth  1
Gruppe B  (8 deltakere. Berger + 2 runder Monrad)
1. Lars Leknes  7,5 av 9
2. Sigurd Gaure  7
3. Sander Sandvik  5,5
4. Jonas Strømsodd  5  (7)
5. Miresa Daada  5  (5)
6. Joel Ikdal  3  (5,5)
7. Adam Ikdal  3  (5)
8. Sondre Zahl Hagen  0
———————————————–
Tirsdagslyn  13. desember 2016
15 deltakere spilte 9 runder monrad. Vinner ble FM Alexander Pena Riascos med 8 poeng. Fullstendig resultatliste her.
————————————————
Tirsdagslyn  6. desember 2016 
Gruppe A  (8 deltakere)
1. FM Ward Al-Tarbosh  14 av 14 (inkl. 2 wo mot Rueda-K)
2. FM Alexander Pena Riascos  11  (inkl. 2 wo mot Abdrlauf)
3. Kaloyan Kostadinov  8
4-5. Elham Abdrlauf  6
4-5. Carl Aarnes  6
6. Juan Carlos Rueda-Kjeldsen  5
7-8. Trond Jacobsen  3
7-8. Elias Sidali  3
Gruppe B  (8 deltakere)
1. Sondre Melaa  10,5 av 14
2. Lars Leknes  10
3. Jørgen Smith Kristiansen  9
4-5. Theo Roderburg  8
4-5. Noam Aviv Vitenberg  8
6. Sigurd Gaure  7,5
7. Børje Johansson  3
8. Sondre Zahl Hagen  0
———————————————–
Tirsdagslyn  29. november 2016
1. FM Roar Elseth  9 av 11
2. Georg Børresen  8,5
3-4. FM Daniel Kovachev  8
3-4. FM Alexander Pena Riascos  8
5. Bertil Svendsen  7,5
6. Elham Abdrlauf  7
7. Thyra Kvendseth  5
8-9. Sigurd Gaure  4
8-9. Noam Aviv Vitenberg  4
10. Sondre Melaa  3,5
11. Lars Leknes  1,5
12. Sondre Zahl Hagen  0
—————————————————-
Tirsdagslyn  22. november 2016
Gruppe A  (10 deltakere)
1. FM Daniel Kovachev  8,5 av 9
2-3. Bertil Svendsen  7
2-3. FM Alexander Pena Riascos  7
4. Elham Abdrlauf  6
5. Carl Aarnes  5
6. Gudmund Stenersen  4,5
7. Arne Sæle  4
8. Elias Sidali  2
9-10. Andreas Tenold  0,5
9-10. Sigurd Gaure  0,5
Gruppe B  (11 deltakere)
1. Jonas Strømsodd  9,5 av 10
2. Lars Leknes  7,5
3. Emil Andreassen  7
4. Vebjørn Leonhardsen  6,5
5. Louis Khoo-Thwe  6
6. Børje Johansson 5,5
7. Miresa Daada  5
8-9. Lykke Merlot Helliesen  3
8-9. Julie Sømhovd  3
10. Kristian Sæle  2
11. Sondre Zahl Hagen  0
————————————————-
Tirsdagslyn  15. november 2016
Gruppe A  (9 deltakere, Berger + 2 runder Monrad)
1. Evgeny Kulikov  9 av 10
2-3. Cornelius Kvendseth  7  (9)
2-3. FM Alexander Pena Riascos  7  (9)
4. Juan Carlos Rueda-Kjeldsen  5,5
5. Kaloyan Kostadinov  4,5
6. Elham Abdrlauf  4
7. Sondre Melaa  3
8. Rijad Dupovac  2,5  (5,5)
9. Thyra Kvendseth  2,5  (4,5)
Gruppe B  (6 deltakere)
1. Sigurd Gaure  8 av 10
2. Lars Leknes  7,5
3. Vebjørn Leonhardsen  5,5
4. Urim Asanoski  5
5. Børje Johansson  3
6. Lykke Merlot Helliesen  1
—————————————————
Tirsdagslyn  8. november 2016
Gruppe A  (10 deltakere)
1. FM Roar Elseth  8 av 9
2. Kaloyan Kostadinov  7,5
3. FM Alexander Pena Riascos  6
4-5. Per Ødegaard  5
4-5. Sigurd Kjelsbøl Huse  5
6. Juan Carlos Rueda-Kjeldsen  4,5
7. Carl Aarnes  4
8. Ivar Sømhovd  2,5
9. Elham Abdrlauf  2
10. Elias Sidali  0,5
Gruppe B  (7 deltakere, Berger + 4 runder Monrad)
1. Jonas Strømsodd  10 av 10
2. Lars Leknes  7
3. Sigurd Gaure  5,5
4. Børje Johansson  4,5
5. Vebjørn Leonhardsen  4
6. Urim Asanoski  2,5
7. Julie Sømhovd  1,5
———————————————–
Tirsdagslyn 25. oktober 2016
Gruppe A  (12 deltakere)
1. Halvard Ådnøy  10,5 av 11
2. Bertil Svendsen  9
3. FM Roar Elseth  8,5
4-5. Andreas Tryggestad  6
4-5. Cornelius Kvendseth  6
6-7. Kaloyan Kostadinov  5
6-7. Sigurd Kjelsbøl Huse  5
8-9. FM Erling Kristiansen 4
8-9. FM Alexander Pena Riascos  4
10. Evgeny Kulikov  3,5
11. Ivar Sømhovd  3
12. Rijad Dupovac  1,5
Gruppe B  (11 deltakere)
1-2. Thyra Kvendseth  8 av 10
1-2. Carl Aarnes  8
3. Elham Abdrlauf  7,5
4. Trond Jacobsen  6
5. Linnea Tryggestad  5,5
6-7. Erik Løveid  5
6-7. Sondre Melaa  5
8. David Luangtep Vangen  4
9. Lars Leknes  3,5
10. Theo Roderburg  2,5
11. Julie Sømhovd  0
————————————————
Tirsdagslyn 18. oktober 2016
Gruppe A  (10 deltakere)
1. FM Roar Elseth  9 av 9
2. FM Mats Persson  7,5
3. Bertil Svendsen  6,5
4. Evgeny Kulikov  6
5. FM Alexander Pena Riascos  5
6. Sigurd Kjelsbøl Huse  4
7. Daniel Hagos  3
8-9. Guttorm Andersen  1,5
8-9. Elias Sidali  1,5
10. Theo Roderburg  1
Gruppe B  (9 deltakere)
1. Elham Abdrlauf  7 av 8
2. Thyra Kvendseth  6
3. Carl Aarnes  5,5
4. Sigurd Gaure  5
5. Lars Leknes  4,5
6-7. Sondre Melaa  3
6-7. Jonas Strømsodd  3
8. Børje Johansson  2
9. Elma Selvik  0
————————————————–
Tirsdagslyn  11. oktober 2016
24 deltakere spilte 10 runder monrad. Vinner ble Andreas Tryggestad med 8 av 10. Fullstendig resultatliste her.
—————————————————
Tirsdagslyn  4. oktober 2016
1. Bertil Svendsen  9 av 10
2-4. Kjell Børre Grebstad  8
2-4. Evgeny Kulikov  8
2-4. FM Ward Al-Tarbosh  8
5. Kaloyan Kostadinov  7
6-8. Erik Løveid  4
6-8. Lars Leknes  4
6-8. Mikkel Lien  4
9. Børje Johansson  2
10. Andrija Zekic  1
11. Miodrag Zekic  0
—————————————————–
Tirsdagslyn 27. september 2016
23 deltakere spilte 10 runder monrad. Vinner ble Bertil Svendsen med 9,5 av 10. Fullstendige resultater her.
——————————————————
Tirsdagslyn 20. september 2016
20 deltakere spilte 10 runder monrad. Vinner ble Roar Elseth med 9 av 10. Fullstendige resultater her.
——————————————————-
Tirsdagslyn 13. september 2016
Gruppe A  (14 deltakere)
1. FM Roar Elseth  12 av 13
2. FM Daniel Kovachev  11
3. Bertil Svendsen  10
4. Kaloyan Kostadinov  8,5
5. Andreas Tryggestad  8
6. Francisco Gonzales  7
7-8. FM Ole Christian Moen  5,5
7-8. Øystein Brekke  5,5
9-10. Kjell Børre Grebstad  5
9-10. Joachim Berg-Jensen  5
11. Rijad Dupovac  4,5
12. FM Tor Kristian Schølseth  4
13. Gunnar Finnlaugsson  3,5
14. Elias Sidali  1,5
Gruppe B  (13 deltakere)
1-2. Elham Abdrlauf  8,5 av 12
1-2. Carl Aarnes  8,5
3-4. Sondre Melaa  8
3-4. Ivar Sømhovd  8
5. Linnea Tryggestad  7,5
6-7. Henning Ettrup  6,5
6-7. Jonas Strømsodd  6,5
8. Trond Jacobsen  6
9. Lars Leknes  5,5
10. Andreas Tenold  5
11. Sigurd Gaure  4,5
12. Børje Johansson  3,5
13. Julie Sømhovd  0
——————————————————-
Tirsdagslyn 30. august 2016
Gruppe A  (10 deltakere)
1. FM Daniel Kovachev  8 av 9
2. FM Roar Elseth  7
3-4. Kjell Børre Grebstad  6
3-4. Andreas Tryggestad  6
5. Kaloyan Kostadinov  5,5
6. FM Ole Christian Moen  5
7. FM Erling Kristiansen  3
8. Rijad Dupovac  2,5
9-10. Thyra Kvendseth  1
9-10. Mathias Nesheim  1
Gruppe B  (10 deltakere)
1. Elias Sidali  7,5 av 9
2. Sondre Melaa  7
3-4. Trond Jacobsen  5
3-4. Linnea Tryggestad  5
5-6. Lars Leknes  4
5-6. Jonas Strømsodd  4
7-9. Haakon Wright  3,5
7-9. Sigurd Gaure  3,5
7-9. Theo Roderburg  3,5
10. Børje Johansson  2
—————————————————
Sommerlyn sammenlagt etter 6 av 6 turneringer (de 4 beste resultater teller):
FM Jøran Aulin-Jansson  76 (20-20-16-20-12)
FM Ward Al-Tarbosh  68 (15-20-13-20)
Kaloyan Kostadinov  56 (17-10-17-12)
IM Atle Grønn  54 (18-17-19)
Evgeny Kulikov  52  (18-17-17)
FM Alexander Pena Riascos 49 (10-3-17-19)
Francisco Gonzales  48 (15-14-3-16)
Under 1500:
Odd Ristesund  75  (20-20-8-18-13-17)
John Olav Kroken  73 (18-17-20-18-12)
Axel Tunsjø  57  (14-18-5-12-13)
Sigurd Gaure  48 (12-16-3-17)
—————————————————-
Sommerlyn 6, 23. august 2016
Gruppe A  (11 deltakere)
1-2. IM Atle Grønn  8 av 10
1-2. FM Alexander Pena Riascos  8
3. Francisco Gonzales  7
4-6. FM Jøran Aulin-Jansson  6
4-6. Kjell Børre Grebstad  6
4-6. Kaloyan Kostadinov  6
7. Finn Egeland  5
8-9. Sigurd Kjelsbøl Huse  2,5
8-9. Elham Abdrlauf  2,5
10-11. Rijad Dupovac  2
10-11. Per Ødegaard  2
Gruppe B  (6 deltakere)
1. Elias Sidali  8 av 10
2-3. Odd Ristesund  6,5
2-3. Sigurd Gaure  6,5
4. Lars Leknes  4
5. John Olav Kroken  3
6. Børje Johansson  2
——————————————————-
Sommerlyn 5, 16. august 2016
Gruppe A  (10 deltakere)
1. FM Ward Al-Tarbosh  8 av 9
2-3. Kaloyan Kostadinov  7
2-3. FM Alexander Pena Riascos  7
4-5. Sigurd Kjelsbøl Huse  4
4-5. Karl Juriloo  4
6-8. Mathias Nesheim  3,5
6-8. Daniel Hagos  3,5
6-8. Per Ødegaard  3,5
9. Finn Egeland  2,5
10. Guttorm Andersen  2
Gruppe B  (12 deltakere)
1. Elham Abdrlauf  10,5 av 11
2. John Olav Kroken  9
3. Erik Løveid  8,5
4-5. Odd Ristesund  6,5
4-5. Axel Tunsjø  6,5
6-7. Morten Rolstad  6
6-7. Jonas Strømsodd  6
8. Lars Leknes  5,5
9-10. Sigurd Gaure  3
9-10. Eivind Grunt Kreken  3
11. Johannes Münk  1,5
12. Anton Braun  0
—————————————————–
Sommerlyn 4, 9. august 2016
Gruppe A  (21 deltakere)
Finale
1. FM Jøran Aulin-Jansson  7 av 7
2-3. Evgeny Kulikov  4
2-3. IM Atle Grønn  4
4-5. FM Ward Al-Tarbosh  3,5
4-5. Tor Fredrik Kaasen  3,5
6. Kaloyan Kostadinov  3
7. Kjell Børre Grebstad  2
8. Fredrik Dahl  1
Trøstefinale
1-2. FM Alexander Pena Riascos  3,5 av 4
1-2. Fransisco Gonzales  3,5
3. Per Ødegaard  2
4. Guttorm Andersen  1
5. Elham Abdrlauf  0
Gruppespill
Gruppe A1  (11 deltakere)
1. FM Jøran Aulin-Jansson  9 av 10
2. Kjell Børre Grebstad  7
3-4. Tor Fredrik Kaasen  6,5
3-4. Fredrik Dahl  6,5
5. FM Ole Christian Moen  6
6. Mathias Nesheim  5,5
7. Cornelius Kvendseth  5
8. Finn Egeland  3,5
9. Per Ødegaard  3
10. Gunnar Stake Larsen  2
11. Elham Abdrlauf  1
Gruppe A2  (10 deltakere)
1. Evgeny Kulikov  8 av 9
2-3. IM Atle Grønn  7
2-3. FM Ward Al-Tarbosh  7
4. Kaloyan Kostadinov  6
5. Francisco Gonzales  5,5
6. FM Alexander Pena Riascos  3,5
7-8. Thyra Kvendseth  3
7-8. Martin Østby  3
9. Guttorm Andersen  2
10. Carl Aarnes  0
(De fire beste fra hver gruppe gikk til finalen, og tok med seg poengene de hadde mot de andre finalistene)
Gruppe B  (16 deltakere)
1. John Olav Kroken  14 av 15
2. Odd Ristesund  13,5
3. Sigurd Gaure  12
4. Andreas Tenold  11,5
5. Axel Tunsjø  11
6. Elias Sidali  10,5
7. Morten Rolstad  7,5
8-9. Jul Fredrik Kaltenborn  7
8-9. Sverre Laupstad  7
10. Tamas Dienes  6
11-12. Alex Flåtrud  5
11-12. Erlend Andreassen  5
13. Øystein  Tunsjø  4
14-15. Bjørn Flåtrud  3
14-15. Magnus  Årdal  3
16. Steinar Årdal  0
————————————————-
Sommerlyn 3, 2. august 2016
Gruppe A  (13 deltakere)
1. FM Ward Al-Tarbosh  11 av 12
2. IM Atle Grønn  10
3. FM Jøran Aulin-Jansson  9,5
4. Tor Fredrik Kaasen  9
5-6. FM Daniel Kovachev  7,5
5-6. FM Eivind Risting  7,5
7. Kjell Børre Grebstad  6,5
8-12. Miguel Belo  3
8-12. Lars Dahlsegg  3
8-12. Sigurd Kittilsen  3
8-12. Finn Egeland  3
8-12. Guttorm Andersen  3
13. Eduardo Bernardo  2
Gruppe B  (12 deltakere)
1. Elham Abdrlauf  9 av 11
2-3. Lars Leknes  7,5
2-3. John Olav Kroken  7,5
4. Embla Grønn  7
5-6. Mathias Unneland  6,5
5-6. Arne Unneland  6,5
7. Odd Ristesund  6
8-9. Tamas Dienes  4
8-9. Axel Tunsjø  4
10-11. Trond Munkejord  3
10-11. Elias Sidali  3
12. Lykke-Merlot Helliesen  2
————————————————
Sommerlyn 2, 26. juli 2016
Gruppe A  (10 deltakere)
1. FM Jøran Aulin-Jansson  9 av 9
2-3. Evgeny Kulikov  6
2-3. Kaloyan Kostadinov  6
4. Francisco Gonzales  5,5
5. FM Ole Christian Moen  5
6. Cornelius Kvendseth  4,5
7. Finn Egeland  4
8. Eduardo Bernardo  3
9. Martin Østby  1,5
10. Flavio Macieira  0,5
Gruppe B  (6 deltakere)
1. Daniel Hagos*  8,5 av 10
2. Odd Ristesund  7,5
3. Axel Tunsjø  7
4. Thyra Kvendseth*  4
5. Lasse Midtstue  2
6. Alex Flåtrud  1
* over 1500 i rating
—————————————————-
Sommerlyn 1, 19. juli 2016
1. FM Jøran Aulin-Jansson  11 av 11
2. Evgeny Kulikov  9,5
3-4. FM Ward Al-Tarbosh  8
3-4. Francisco Gonzales  8
5. Odd Ristesund ^ 5,5
6-8. Finn Egeland  5
6-8. Eduardo Bernardo  5
6-8. John Olav Kroken^  5
9. Flavio Macieira  4,5
10. Morten Rolstad^  2
11. Axel Tunsjø^ 1,5
12. Sigurd Gaure^  1
^ under 1500 i rating
—————————————————-
Tirsdagslyn, 14. juni 2016
Gruppe A  (9 deltakere)
1. Evgeny Kulikov  8 av 8
2. FM Daniel Kovachev  6
3. FM Ward Al-Tarbosh  5,5
4. Fredrik Dahl  4,5
5. Rijad Dupovac  4
6. FM Alexander Peña Riascos  3
7. Torey Neuzil  2,5
8. Ivar Sømhovd  1,5
9. Juan Carlos Rueda-Kjeldsen  1
Gruppe B  (6 deltakere)
1. Linnea Tryggestad  8 av 10
2. Elham Abdrlauf  7
3. Sigurd Gaure  6
4. Morten Rolstad  5,5
5. Børje Johansson  3,5
6. Julie Sømhovd  0
———————————————————-
Tirsdagslyn, 7. juni 2016
Gruppe A  (12 deltakere)
1. GM Evgeny Romanov  11 av 11
2. Andreas Tryggestad  9
3. FM Mats Persson  8
4. Francisco Gonzales  7,5
5. Evgeny Kulikov  7
6. FM Alexander Peña Riascos  5,5
7. FM Erling Kristiansen  4,5
8. FM Ole Christian Moen  4
9. Juan Carlos Rueda-Kjeldsen  3,5
10. Mathias Nesheim  3
11. Bjørn Robertsen  2,5
12. Sigurd Kjelsbøl Huse  0,5
Gruppe B  (9 deltakere)
1. Cornelius Kvendseth  8 av 8
2. Ivar Sømhovd  5,5
3. Thyra Kvendseth  5
4. Elham Abdrlauf  4
5-7. Linnea Tryggestad  3,5
5-7. Elias Sidali  3,5
5-7. Noam Aviv Vitenberg  3,5
8. Sondre Melaa  3
9. Julie Sømhovd  0
————————————————————
Tirsdagslyn, 31. mai 2016
Gruppe A  (10 deltakere)
1. FM Ward Al-Tarbosh  7 av 9
2-3. IM Atle Grønn  6,5
2-3. FM Roar Elseth  6,5
4. FM Mats Persson  6
5-8. Gisle Salem  4
5-8. Andreas Tryggestad  4
5-8. Francisco Gonzales  4
5-8. Evgeny Kulikov  4
9. FM Alexander Pena Riascos  3
10. Juan Carlos Rueda-Kjeldsen  0
Gruppe B  (10 deltakere)
1. Noam Aviv Vitenberg  7,5 av 9
2-4. Thyra Kvendseth  7
2-4. Mathias Nesheim  7
2-4. Linnea Tryggestad  7
5. Elham Abdrlauf  5,5
6-7. Sigurd Gaure  2,5
6-7. Lars Leknes  2,5
8-10. Tamas Dienes  2
8-10. Børje Johansson  2
8-10. Morten Rolstad  2
——————————————————
Tirsdagslyn, 24. mai 2016
Gruppe A  (10 deltakere)
1. FM Daniel Kovachev  8 av 9
2. FM Mats Persson  7,5
3. FM Roar Elseth  7
4-5. FM Eivind Risting  5,5
4-5. Andreas Tryggestad  5,5
6. Kaloyan Kostadinov  3,5
7. FM Alexander Pena Riascos  3
8-9. Christian Harstad  2
8-9. Sigurd Kjelsbøl Huse  2
10. Rijad Dupovac  1
Gruppe B  (9 deltakere)
1. Noam Aviv Vitenberg  6 av 8
2. Trond Jacobsen  5,5
3-5. Sondre Melaa  5
3-5. Thyra Kvendseth  5
3-5. Tamas Dienes  5
6. Linnea Tryggestad  3,5
7-8. Elias Sidali  3
7-8. Elham Abdrlauf  3
9. Børje Johansson  0
———————————————————
Tirsdagslyn, 10. mai 2016
Gruppe A  (10 deltakere)
1-3. FM Daniel Kovachev  7 av 9
1-3. FM Mats Persson  7
1-3. Evgeny Kulikov  7
4. Kaloyan Kostadinov  6
5-6. Andreas Tryggestad  4,5
5-6. Mathias Nesheim  4,5
7. FM Alexander Pena Riascos  3,5
8. Sigurd Kjelsbøl Huse  2,5
9. Juan Carlos Rueda-Kjeldsen  2
10. Thyra Kvendseth  1
Gruppe B  (10 deltakere)
1-3. Elham Abdrlauf  7 av 9
1-3. Linnea Tryggestad  7
1-3. Noam Aviv Vitenberg  7
4. Elias Sidali  6
5-6. Axel Tunsjø  5
5-6. Lars Leknes  5
7. Sigurd Gaure  4,5
8. Børje Johansson  2
9. Neil Engedal Sharma  1,5
10. Joakim Graff  0
———————————————————–
Tirsdagslyn, 26. april 2016
Gruppe A  (14 deltakere)
1. IM Atle Grønn  12 av 13
2. FM Roar Elseth  10,5
3-4. FM Daniel Kovachev  10
3-4. Evgeny Kulikov  10
5. Bertil Svendsen  8,5
6. Juan Carlos Rueda-Kjeldsen  7,5
7. Kjell Børre Grebstad  6,5
8-9. FM Ole Christian Moen  5,5
8-9. Andreas Tryggestad  5,5
10. Ivar Sømhovd  5
11. FM Alexander Pena Riascos  4,5
12. Daniel Nordquelle  3
13. Daniel Hagos  2,5
14. Kimiya Sajjadi  0
Gruppe B  (11 deltakere)
1. Rijad Dupovac  10 av 10
2-4. Sondre Melaa  6,5
2-4. Thyra Kvendseth  6,5
2-4. Lars Leknes  6,5
5. Linnea Tryggestad  6
6. Elham Abdrlauf  5,5
7-8. Sigurd Gaure  5
7-8. Bendik Mjaaland  5
9. Elias Sidali  3
10. Børje Johansson  1
11. Julie Sømhovd  0
————————————————————–
Tirsdagslyn, 19. april 2016
Gruppe A  (12 deltakere)
1. Evgeny Kulikov  10 av 11
2. FM Daniel Kovachev  9,5
3. FM Johannes Haug  9
4. FM Eivind Risting  8
5-7. FM Erling Kristiansen  6
5-7. FM Alexander Pena Riascos  6
5-7. Andreas Tryggestad  6
8. Yngve Fossheim  5
9. Kimiya Sajjadi  2,5
10. Mathias Nesheim  2
11-12. Thyra Kvendseth  1
11-12. Rijad Dupovac  1
Gruppe B  (14 deltakere)
1. Awais Ali  11 av 13
2. Christian Romslo  10,5
3. Sondre Melaa  9,5
4. Linnea Tryggestad  9
5-6. Sigurd Gaure  8,5
5-6. Lars Leknes  8,5
7. Jul Fredrik Kaltenborn  7,5
8-9. Adrian Sejersted  7
8-9. Elias Sidali  7
10-11. Børje Johansson  4
10-11. Anders Edvardsen  4
12. Johnny Myklebust  3,5
13. Sofie Sejersted  1
14. Silje Klausen  0
——————————————————–
Tirsdagslyn, 12. april 2016
Gruppe A  (12 deltakere)
1. FM Johannes Haug  10,5 av 11
2. FM Joachim B. Nilsen  9,5
3. FM Daniel Kovachev  9
4. FM Brede Kvisvik  7
5. Kaloyan Kostadinov  6,5
6. FM Alexander Pena Riascos  6
7. Evgeny Kulikov  5,5
8. FM Øivind Johansen  5
9. Andreas Tryggestad  4
10. Jakob  2
11. Sebastian  1
12. Sigurd Huse  0
Gruppe B1  (12 deltakere)
1-2. Sigurd Gaure  9 av 11
1-2. Ivar Sømhovd  9
3. Rijad Dupovac  8,5
4. Elham Abdrlauf  7
5-6. Lars Leknes  6,5
5-6. Maximillian  6,5
Gruppe B2 (12 deltakere)
1. Mathias Nesheim  10 av 11
2. Linnea Tryggestad  9,5
3. Lasse Midtstue  8,5
4. Morten Rolstad  8
5. Preben  6
———————————————
Tirsdagslyn, 29. mars 2016
Gruppe A  (14 deltakere)
1. FM Øivind Johansen  11,5 av 13
2. FM Daniel Kovachev  11
3. FM Alexander Pena Riascos  9
4. Kaloyan Kostadinov  8,5
5. Andreas Tryggestad  7,5
6-8. Juan Carlos Rueda-Kjeldsen  6 (Premie for beste under 2000)
6-8. Kjell Børre Grebstad  6
6-8. FM Erling Kristiansen  6
9-10. Mathias Nesheim  5,5
9-10. Svein Harald Endresen  5,5
11. Rijad Dupovac  5
12. Ivar Sømhovd  3,5
13-14. Thyra Kvendseth  3
13-14. Sigurd Kjelsbøl Huse  3
Gruppe B  (13 deltakere)
1. Lars Dalsegg  10 av 12
2. Daniel Hagos  8,5
3. Sigurd Kittilsen  8
4. Sondre Melaa  7,5
5-7. Sigurd Gaure  7
5-7. Bendik Mjaaland  7
5-7. Linnea Tryggestad  7
8. Elias Sidali  6,5
9. Lars Leknes  6
10. Elham Abdurlauf  4,5
11. Tamas Dienes  4
12. Camille Prunier  2
13. Julie Sømhovd  0
————————————————–
Påskelynsjakk, 22. mars 2016
Gruppe A  (12 deltakere)
1. Bertil Svendsen  9,5 av 11
2. FM Daniel Kovachev  9
3. Kjell Børre Grebstad  8,5
4. FM Øivind Johansen  7,5
5. Rijad Dupovac  6,5
6. FM Alexander Peña Riascos  6
7-8. Anders Høyer Berg  5
7-8. Christian Harstad  5
9. Thyra Kvendseth  4
10. Elham Abdurlauf  2,5
11. Erik Løveid  2
12. Odd Arne Sørensen  0,5
Gruppe B  (12 deltakere)
1. Axel Tunsjø  9 av 11
2-3. Bendik Mjaaland  8,5
2-3. Lasse Midtstue  8,5
4-5. Aleksander Johansen  7,5
4-5. Åsmund Gilsson  7,5
6. Børje Johansson  6,5
7-8. Lykke Merlot Helliesen  4
7-8. Ola Lillehaug  4
9. Camille Prunier  3
10-12. Egil Lillehaug  2,5
10-12. Neil Engedal Sharma  2,5
10-12. Maxim Engedal Sharma  2,5
————————————————–
Tirsdagslyn, 15. mars 2016
Gruppe A  (12 deltakere)
1. FM Roar Elseth  10,5 av 11
2. Bertil Svendsen  8,5
3-4. FM Ward Al-Tarbosh  8
3-4. FM Daniel Kovachev  8
5. Kaloyan Kostadinov  6,5
6-7. FM Alexander Pena Riascos  5,5
6-7. Andreas Tryggestad  5,5
Gruppe B  (11 deltakere)
1. Lars Leknes  9 av 10
2. Linnea Tryggestad  7
3-6. Aleksander Johansen  6
3-6. Morten Rolstad  6
3-6. Stig Slorafoss  6
3-6. Sondre Melaa  6
7-8. Bendik Mjaaland  5
7-8. Sigurd Gaure  5
————————————————-
Tirsdagslyn, 8.mars 2016
Gruppe A  (12 deltakere)
1. Bertil Svendsen  10,5 av 11
2. FM Daniel Kovachev  9
3. Martin Nilsen  7
4. FM Ole Christian Moen  6
5. FM Alexander Pena-Riascos  5,5
6-7. Kaloyan Kostadinov  5
6-7. Christian Harstad  5
Gruppe B  (10 deltakere)
1. Yngve Fossheim  8 av 9
2. Mathias Nesheim  7,5
3. Linnea Tryggestad  6
4. Sigurd Gaure  5,5
5-7. Børje Johansson  4
5-7. Rune Snekkestad  4
5-7. Lars Leknes  4
—————————————————–
Tirsdagslyn, 23. februar 2016
Gruppe A  (14 deltakere)
1. FM Joachim B. Nilsen  11,5 av 13
2-3. FM Roar Elseth  9
2-3. FM Daniel Kovachev  9
4. Kaloyan Kostadinov  8,5
5. Bertil Svendsen  7,5
6-7. Andreas Tryggestad  7
6-7. Evgeny Kulikov  7
8. Kjell Børre Grebstad  6,5
9. FM Alexander Pena Riascos  6
10-11. Erik Florander  5  (premie for beste under 2000)
10-11. Marianne Wold Haug  5
12-13. Juan Carlos Rueda-Kjeldsen  4,5
12-13. WGM Niina Koskela  4,5
14. Rijad Dupovac  0
Gruppe B  (11 deltakere)
1-2. Mathias Unneland  7,5 av 10
1-2. Thyra Kvendseth  7,5
3. Yngve Fossheim  7
4. Arne Unneland  6,5
5-6. Elias Sidali  5,5
5-6. Sigurd Gaure  5,5
7. Linnea Tryggestad  5
8. Kimiya Sajjadi  4
9. Børje Johansson  3
10. Niklas Unneland  2,5
11. Thomas Grenth  1
———————————————————
Tirsdagslyn, 16. februar 2016
Gruppe A   (12 deltakere)
1. FM Daniel Kovachev  10,5 av 11
2. Kjell Børre Grebstad  8
3-4. FM Ole Christian Moen  7
3-4. Martin Nilsen  7
5-7. FM Alexander Pena Riascos  6,5
5-7. Andreas Tryggestad  6,5
5-7. Bertil Svendsen  6,5
8. Yngve Fossheim  5
Gruppe B  (10 deltakere)
1. Sigurd Gaure  9 av 9
2. Lars Leknes  7,5
3. Børje Johansson  6
4. Elias Sidali  5
5. Linnea Tryggestad  4,5
————————————————————
Tirsdagslyn, 9. februar 2016
Gruppe A  (9 deltakere)
1-2. FM Roar Elseth  7 av 8
1-2. Andreas Tryggestad  7
3. Bertil Svendsen  6
4. FM Alexander Pena Riascos  5
Gruppe B  (8 deltakere)
1-2. Sigurd Gaure  6 av 7
1-2. Linnea Tryggestad  6
3. Sven Brokstad  4
——————————————————–
Tirsdagslyn, 19. januar 2016
Gruppe A  (14 deltakere)
1. FM Joachim B. Nilsen  12,5 av 13
2. IM Nicolai Getz  11,5
3. FM Roar Elseth  9
4-5. FM Johannes Haug  8
4-5. Andreas Tryggestad  8
6. FM Alexander Pena Riascos  7,5
7. FM Eivind Risting  6,5
8-9. Kaloyan Kostadinov  6
8-9. Martin Nilsen  6
10. Thyra Kvendseth  5,5 (premie for beste under 2000)
Gruppe B  (12 deltakere)
1. Tim Wanvik  9 av 11
2-3. Rijad Dupovac  8,5
2-3. Lars Leknes  8,5
4. Sigurd Gaure  7,5
5-6. Sondre Melaa  6,5
5-6. Elias Sidali  6,5
7. Linnea Tryggestad  6
————————————————————–
Tirsdagslyn, 12. januar 2016
Gruppe A  (12 deltakere)
1. IM Johan Salomon  9 av 11
2. Kaloyan Kostadinov  8,5
3-4. IM Nicolai Getz  8
3-4. FM Daniel Kovachev  8
5. Sigurd Ofstad  6,5
6. Andreas Tryggestad  6
7-8. FM Alexander Pena Riascos  5,5
7-8. Juan Carlos Rueda-Kjeldsen  5,5
Gruppe B  (10 deltakere)
1. Linnea Tryggestad  9 av 9
2. Sondre Melaa  6,5
3. Tim Wanvik  6
4. Lars Leknes  5
5-6. Børje Johansson  4,5
5-6. Sigurd Gaure  4,5
—————————————————————
Tirsdagslyn, 5. januar 2016
Gruppe A  (12 deltakere)
1. FM Daniel Kovachev  11 av 11
2. Andreas Tryggestad  9
3. FM Alexander Pena Riascos  8
4. Martin Nilsen  7,5
5. Mathias Nesheim  7
6. FM Ole Christian Moen  6
Gruppe B  (6 deltakere)
1. Lars Leknes  8 av 10
2. Linnea Tryggestad  7,5
3. Sigurd Gaure  5,5
4. Elias Sidali  5
—————————————————————-
 
Better Tag Cloud