Tirsdagslyn 2015

Klubben arrangerer tirsdagslyn de fleste tirsdager kl.1900. Turneringene er åpne for alle medlemmer og ikke-medlemmer. Oppmøte kl.1850. Her er resultater for i år:
——————————————————————————
Tirsdagslyn OSS, 15. desember 2015
Gruppe A  (11 deltakere)
1. FM Roar Elseth  9 av 10
2-4. FM Johannes Haug  7,5
2-4. FM Ward Al-Tarbosh  7,5
2-4. Francisco Gonzales  7,5
5-6. FM Daniel Kovachev  6
5-6. Andreas Tryggestad  6
7. IM Atle Grønn  4,5
Gruppe B  (6 deltakere, dobbel runde)
1. Thyra Kvendseth  8,5 av 10
2. Rijad Dupovac  7,5
3. Embla Ekeland Grønn  6
4. Sondre Melaa  5
————————————————-
Tirsdagslyn OSS, 8. desember 2015
Gruppe A (12 deltakere)
1. FM Ward Al-Tarbosh  10 av 11
2. FM Daniel Kovachev  9
3. FM Johannes Haug  8,5
4. Bertil Svendsen  8
5-6. FM Eivind Risting  7
5-6. Andreas Tryggestad  7
7. FM Ole Christian Moen  6,5
Gruppe B (12 deltakere)
1-2. Andreas Tenold  9,5 av 11
1-2. Sondre Melaa  9,5
3-5. Lars Leknes  8
3-5. Sigurd Gaure  8
3-5. Linnea Tryggestad  8
6-7. Elias Sidali  5
6-7. Rijad Dupovac  5
————————————————–
Tirsdagslyn OSS, 24. november 2015
Gruppe A  (8 deltakere)
1. FM Daniel Kovachev  6,5 av 7
2. Francisco Gonzales  5
3-4. FM Johannes Haug  4,5
3-4. Daniel Nordquelle  4,5
Gruppe B  (12 deltakere)
1. Anton von de Putte  10 av 11
2. Thyra Kvendseth  9,5
3. Lars Leknes  7
4-5. Sondre Melaa  6
4-5. Øyvind Mørkedal  6
6. Sigurd Gaure  5,5
————————————————–
Tirsdagslyn OSS, 17. november 2015
Gruppe A  (12 deltakere)
1-2. FM Daniel Kovachev  10 av 11
1-2. Bertil Svendsen  10
3. FM Johannes Haug  8
4. Evgeny Kulikov  7,5
5. Andreas Tryggestad  6,5
6. Martin Nilsen  6
7. FM Eivind Risting  5
Gruppe B  (12 deltakere)
1. Linnea Tryggestad  9 av 11
2. Thyra Kvendseth  8,5
3. Sigurd Gaure  8
4. Lars Leknes  7,5
5. Rijad Dupovac  7
6. Sebastian Berg-Olsen  5,5
7. Sondre Melaa  5
—————————————————-
Tirsdagslyn OSS, 3. november 2015
Gruppe A  (10 deltakere)
1. FM Daniel Kovachev  8 av 9
2. Bertil Svendsen  7,5
3-4. FM Roar Elseth  6,5
3-4. FM Johannes Haug  6,5
5. Evgeny Kulikov  5,5
Gruppe B  (9 deltakere)
1. Lars Leknes  6,5 av 8
2. Sigurd Gaure  6
3. Sondre Melaa  5,5
4. Theo Roderburg  5
5. Tim Wanvik  3,5
—————————————————
Tirsdagslyn OSS, 27. oktober 2015
Gruppe A  (12 deltakere)
1. GM Evgeny Romanov  10,5 av 11
2. FM Johannes Haug  9
3-4. FM Ole Christian Moen  8
3-4. Evgeny Kulikov  8
5-6. FM Alexander Pena Riasco  6
5-6. Ivar Sømhovd  6 (beste under 2000)
Gruppe B  (10 deltakere)
1. Lars Leknes  7,5 av 9
2. Sondre Melaa 7
3-4. Elias Sidali  6
3-4. Rijad Dupovac  6
5-6. Sigurd Gaure  4,5
5-6. Alex Flåtrud  4,5
—————————————————-
Tirsdagslyn OSS, 20. oktober 2015
Gruppe A  (10 deltakere)
1. FM Johannes Haug  9 av 9
2-3. FM Roar Elseth  5,5
2-3. Andreas Tryggestad  5,5
4-5. FM Ward Al-Tarbosh  5
4-5. FM Daniel Kovachev  5
6. Kjell Børre Grebstad  4,5
7. Hussam Al-Tarbosh  3,5
8-9. FM Eivind Risting  3
8-9. Martin Nilsen  3
10. FM Erling Kristiansen  1
Gruppe B  (10 deltakere)
1. Steinar Moldestad  8 av 9
2-3. Yngve Fossheim  6
2-3. Ivar Sømhovd  6
4. Sigurd Kjelsbøl Huse  5
5-6. Øyvind Fossheim  4,5
5-6. Erik Løveid  4,5
Gruppe C  (9 deltakere)
1. Linnea Tryggestad  7,5 av 8
2. Elias Sidali  7
3. Sondre Melaa  5,5
4. Rijad Dupovac  5
5. Sigurd Gaure  4
——————————————————-
Tirsdagslyn OSS, 13. oktober 2015
Gruppe A  (9 deltakere)
1. FM Eivind Risting  7,5 av 8
2. Andreas Tryggestad  6,5
3. FM Ward Al-Tarbosh  6
4. Martin Nilsen  5,5
5. Yngve Fossheim  3
Gruppe B  (9 deltakere)
1. Linnea Tryggestad  7,5 av 8
2-3. Rijad Dupovac  6
2-3. Sigurd Gaure  6
4-5. Lars Leknes  4,5
4-5. Elias Sidali  4,5
——————————————————–
Tirsdagslyn OSS, 29. september 2015
Gruppe A  (10 deltakere)
1. Andreas Tryggestad  7,5 av 9
2. Kaloyan Kostadinov  7
3. WGM Niina Koskela  6
4. Sigurd Kjelsbøl Huse  5,5
5-6. FM Ward Al-Tarbosh  5
5-6. Martin Nilsen  5
Gruppe B  (6 deltakere, dobbel runde)
1. Lars Leknes  10 av 10
2. Alex Flåtrud  7
3. Åsmund Andersen  6
4. Elias Sidali  4
——————————————————–
Tirsdagslyn OSS, 22. september 2015
Gruppe A  (14 deltakere)
1. Andreas Tryggestad  11 av 13
2. Kaloyan Kostadinov  10
3-4. FM Johannes Haug  9,5
3-4. Bertil Svendsen  9,5
5-7. FM Eivind Risting  8,5
5-7. Fredrik Dahl  8,5
5-7. Kjell Børre Grebstad  8,5
8. Cornelius Kvendseth  7,5
9. Ivar Sømhovd  6
10. Sigurd Kjelsbøl Huse  4  (Beste under 1700)
11. Linnea Tryggestad  3  (2.plass under 1700)
12-13. Lars Leknes  2
12-13. Øyvind Mørkedal  2
14. Elias Sidali  1
Gruppe B  (13 deltakere)
1. Rijad Dupovac  10 av 12
2-3. Johnny Myklebust  9,5
2-3. Sondre Melaa  9,5
4. Sigurd Gaure  8,5
5. Oleksandr Zaitsev  8
6. Kristoffer Roca  7
7. Miodrag Zekic  6,5
8-9. Andrija Zekic  5,5
8-9. Åsmund Andersen  5,5
———————————————————-
Tirsdagslyn OSS, 15. september 2015
Gruppe A  (8 deltakere)
1-2. IM Johan Salomon  5,5 av 7
1-2. FM Joachim B. Nilsen  5,5
3. Andreas Tryggestad  5
4. FM Johannes Haug  3,5
5. Evgeny Kulikov  3
Gruppe B1  (8 deltakere)
1-2. Kimiya Sajjadi  6 av 7
1-2. Lars Leknes  6
3. Sigurd Kjelsbøl Huse  5
Gruppe B2  (8 deltakere)
1-3. Øyvind Mørkedal  5 av 7
1-3. Linnea Tryggestad  5
1-3. Sigurd Gaure  5
4. Ivar Sømhovd  4,5
————————————————————
Tirsdagslyn OSS, 1. september 2015
Gruppe A  (10 deltakere)
1. Andreas Tryggestad  7,5 av 9
2. Evgeny Kulikov  7
3. FM Ørnulf Stubberud  6
4. Cornelius Kvendseth  5,5
5-6. FM Ole Christian Moen  5
5-6. Eivind Risting  5
Gruppe B  (10 deltakere)
1. Thyra Kvendseth  7 av 9
2-4. Mathias Nesheim  6
2-4. Øyvind Mørkedal  6
2-4. Lasse Midtstue  6
5. Linnea Tryggestad  5
Gruppe C  (9 deltakere)
1. Sigurd Gaure  8 av 8
2. Rijad Dupovac  6
3. Elias Sidali  5,5
4-5. Sondre Melaa  4,5
4-5. Eirik Bårdsen  4,5
————————————————————–
Tirsdagslyn OSS, 25. august 2015
Gruppe A  (12 deltakere)
1-2. FM Johannes Haug  9,5 av 11
1-2. FM Joachim B. Nilsen  9,5
3. Cornelius Kvendseth  8,5
4. Manuel Ramirez  8
5. Martin Nilsen  6
6. Eivind Risting  5
Gruppe B1 (10 deltakere)
1. Thyra Kvendseth  8 av 9
2-3. Sondre Melaa  6
2-3. Linnea Tryggestad  6
4. Sigurd Kjelsbøl Huse  5
5-6. Elias Sidali  4,5
5-6. Sejo Dupovac  4,5
Gruppe B2 (10 deltakere)
1. Harald Siebke  7,5 av 9
2. Øivind Mørkedal  7
3. Erik Løveid  6,5
4. Morten Rolstad  6
5. Egil Vold  5,5
6. Ståle Bergli  5
—————————————————————–
Tirsdagslyn OSS, 16. juni 2015
Gruppe A  (10 deltakere)
1. FM Roar Elseth  7,5 av 9
2-4. FM Ward Al-Tarbosh  6
2-4. FM Daniel Kovachev  6
2-4. Andreas Tryggestad  6
5. Amund Teigum  5,5
Gruppe B  (6 deltakere, dobbel runde)
1. Lars Leknes  6,5 av 10
2-3. Linnea Tryggestad  6
2-3. Sigurd Gaure  6
——————————————————————
Tirsdagslyn OSS, 9. juni 2015
Gruppe A  (10 deltakere)
1-3. IM Johan Salomon  7,5 av 9
1-3. FM Roar Elseth  7,5
1-3. FM Johannes Haug  7,5
4. Andreas Tryggestad  6
5. Eivind Risting  4,5
Gruppe B  (11 deltakere)
1-3. Linnea Tryggestad  8 av 10
1-3. Eirik Nymo  8
1-3. Trond Jacobsen  8
4-5. Sigurd Gaure  7
4-5. Adrian Becker  7
6. Lars Leknes  6,5
———————————————————————-
Tirsdagslyn OSS, 26. mai 2015
Gruppe A  (14 deltakere)
1. IM Aryan Tari  12 av 13
2-3. FM Lars Oskar Hauge  10,5
2-3. FM Johan Sebastian Christiansen  10,5
4. FM Roar Elseth  10
5. Andreas Tryggestad  8
6. FM Johannes Haug  7,5
7-8. IM Johan Salomon  7
7-8. Sigurd Ofstad  7
Gruppe B  (13 deltakere)
1. Michael Fuglesang  10,5 av 12
2-3. Ole Christian Bakken Kran  9,5
2-3. Kimiya Sajjadi  9,5
4. Lars Leknes  9
5. Sigurd Gaure  8
6. Tamas Dienes  7,5
7. Sondre Melaa  6,5
————————————————————————
Tirsdagslyn OSS, 19. mai 2015
Gruppe A  (10 deltakere)
1. FM Johannes Haug  8 av 9
2. Manuel Ramirez  6,5
3-4. FM Roar Elseth  5,5
3-4. Francisco Gonzales  5,5
5. Fredrik Dahl  5
Gruppe B  (9 deltakere)
1. Arne Sæle  8 av 8
2. Lars Leknes  7
3. Pål Nordquelle  6
4. Sigurd Gaure  4,5
5. Tamas Dienes  4
————————————————————————–
Tirsdagslyn OSS, 12. mai 2015
Gruppe A  (10 deltakere)
1. Johannes Haug  8 av 9
2. Francisco Gonzales  6,5
3. Andreas Tryggestad  6
4. Alexander Pena Riascos  5
5-6. Fredrik Dahl  4,5
5-6. Cornelius Kvendseth  4,5
Gruppe B  (8 deltakere)
1-2. Thyra Kvendseth  5,5 av 7
1-2. Linnea Tryggestad  5,5
3-4. Ole Christian Bakken Kran  4
3-4. Tamas Dienes  4
——————————————————————————
Tirsdagslyn OSS, 5. mai 2015
Gruppe A  (12 deltakere)
1. Manuel Ramirez  8,5 av 11
2. Andreas Tryggestad  8
3. Cornelius Kvendseth  7,5
4-6. Johannes Haug  7
4-6. Fredrik Dahl  7
4-6. Sigurd Ofstad  7
Gruppe B  (11 deltakere) 
1. Linnea Tryggestad  9 av 10
2. Thyra Kvendseth  8,5
3. Lars Leknes  8
4. Sigurd Gaure  7
5. Ståle Bergli  6
—————————————————————————-
Tirsdagslyn OSS, 7. april 2015
Gruppe A  (12 deltakere)
1. IM Aryan Tari  10,5 av 11
2-3. FM Roar Elseth  8,5
2-3. Johannes Haug  8,5
4. Fredrik Dahl  6,5
5-7. FM Ole Chr Moen  6
5-7. FM Daniel Kovachev  6
5-7. Andreas Tryggestad  6
Gruppe B  (11 deltakere)
1. August Berntsen-Øybø  9,5 av 10
2. Sigurd Kjelsbøl Huse  8,5
3. Thyra Kvendseth  7
4. Ole Christian Bakken-Kran  6,5
5. John Olav Kroken  6
——————————————————————————
Tirsdagslyn OSS, 17. mars 2015
Gruppe A  (12 deltakere)
1. FM Benjamin Arvola  10 av 11
2-4. Tobias Leknes  8
2-4. Daniel Kovachev  8
2-4. Sigurd Ofstad  8
5. Cornelius Kvendseth 6
Gruppe B  (11 deltakere)
1-3. Thyra Kvendseth  7,5 av 10
1-3. Linnea Tryggestad  7,5
1-3. Lars Leknes  7,5
4. Embla E. Grønn  6,5
5. Tamas Dienes  6
———————————————————————————-
Tirsdagslyn OSS, 10. mars 2015
Gruppe A  (14 deltakere)
1. FM Roar Elseth  11,5 av 13
2. IM Atle Grønn  11
3-4. Andreas Tryggestad  9
3-4. FM Daniel Kovachev  9
5-6. Fredrik Dahl  8
5-6. Cornelius Kvendseth  8
7. FM Ole Christian Moen  6,5
8-9. Jörg Lampe  6
8-9. Tobias Leknes  6
Gruppe B  (13 deltakere)
1. Ask Vargset  9,5 av 12
2. Pradheeban Sivaranjan  9
3. Embla Grønn  8
4-6. Linnea Tryggestad  7
4-6. Tim Wanvik  7
4-6. Lasse Midtstue  7
7-8. Jul F. Kaltenborn  6,5
7-8. Sigurd Gaure  6,5
—————————————————————————–
Tirsdagslyn OSS, 3. mars 2015
Gruppe A (12 deltakere)
1. IM Aryan Tari  10 av 11
2. FM Benjamin Arvola  8,5
3-4. IM Atle Grønn  8
3-4. FM Roar Elseth  8
5-6. Eivind Risting  7
5-6. Johannes Haug  7
Gruppe B  (10 deltakere)
1. Cornelius Kvendseth  8,5 av 9
2. Thyra Kvendseth  7,5
3. Mikkel Lien  5,5
4. Even Emberland  5
5-6. Daniel Nordquelle  4,5
5-6. Sigurd Kjeldsbøl Huse  4,5
Gruppe C (10 deltakere)
1. Rune Snekkestad  8 av 9
2-3. Ask Vargset  7
2-3. Daniel Vangen  7
4. Sigurd Gaure  6
———————————————————————————-
Tirsdagslyn OSS, 17. februar 2015
Gruppe A (10 deltakere)
1. IM Aryan Tari  9 av 9
2. FM Benjamin Arvola  7
3-4. Christian Harstad  6
3-4. Manuel Ramirez  6
5. Sigurd Ofstad  5
Gruppe B (10 deltakere)
1. Erik Løveid  8,5 av 9
2. Lars Leknes  7,5
3. Tim Wanvik  7
4. Sigurd Gaure  5,5
————————————————————————————-
Tirsdagslyn OSS, 20. januar 2015
Gruppe A (14 deltakere)
1. IM Aryan Tari  12 av 13
2. FM Roar Elseth 11,5
3. FM Brede Kvisvik 10,5
4. Manuel Ramirez 9
5. IM Andreas Moen 8
6-7. Andreas Tryggestad 7
6-7. Cornelius Kvendseth 7
Gruppe B (12 deltakere)
1. Thyra Kvendseth 10 av 11
2. Alejandro Maurino 9,5
3. Mikkel Lien 9
4. Trond Munkejord 8,5
5. Lars Leknes 6
6. Linnea Tryggestad 5,5
7. Daniel Vangen 5
————————————————————————————-
Tirsdagslyn OSS, 13. januar 2015
Gruppe A (14 deltakere)
1-2. GM Krasimir Rusev, BUL  11 av 13
1-2. Johannes Haug  11
3. FM Roar Elseth  10,5
4. Eivind Risting  9,5
5-6. Sigurd Ofstad  8
5-6. Lasse Ruud  8
7. FM Brede Kvisvik  7
Gruppe B (12 deltakere)
1-2. Alejandro Maurino  8,5 av 11
1-2. Thyra Kvendseth  8,5
3. Tim Wanvik  8
4-5. Linnea Tryggestad  6
4-5. Sven Brokstad  6
——————————————————————————————-
Tirsdagslyn OSS, 6. januar 2015
Gruppe A (10 deltakere)
1. IM Aryan Tari 9 av 9
2-3. Cornelius Kvendseth 7
2-3. Eivind Risting 7
4. Andreas Tryggestad 6,5
Gruppe B (7 deltakere, dobbel runde)
1-2. Trond Munkejord 8,5 av 12
1-2. Lars Leknes 8,5
3-4. Ole Christian Bakken Kran 6,5
3-4. Alejandro Mauriño 6,5
————————————————————————————–
Better Tag Cloud