OSS mars hurtig-GP

Endelige resultatlister

Gruppe A:

Pl Navn Kl n-Elo i-Elo 1 2 3 4 5 6 Poeng n-Prestasjon
1
FM Bjørnar Byklum M SOSS +16 +08 +05 +02 -03 +09
5.0
2411 ( +0)
2
FM Sasa Pantelic M +19 +15 +06 -01 +05 +03
5.0
2494 (+2494)
3
IM Atle Grønn M OSS +11 =06 +18 +10 +01 -02
4.5
2322 ( +0)
4
Hans K Harestad M SOSS +17 -05 +13 +08 =06 +12
4.5
2202 ( +0)
5
FM Hallvard V Ådnøy M Black Knights +09 +04 -01 +07 -02 +10
4.0
2314 ( +0)
6
FM Frode Olav Olsen Urkedal M 1911 +20 =03 -02 +22 =04 +11
4.0
2168 ( +0)
7
FM Roar Elseth M OSS +21 =10 =08 -05 +16 +15
4.0
2123 ( +0)
8
Kaloyan Kostadinov 1 Stjernen +23 -01 =07 -04 +18 +19
3.5
2022 (+2022)
9
Kjell Børre Grebstad 1 Stjernen -05 +17 +12 =11 +15 -01
3.5
2126 ( +0)
10
Aryan Tari 1 Asker +13 =07 +22 -03 =11 -05
3.0
1997 ( +0)
11
Gregor Taube 2 1911 -03 +20 +23 =09 =10 -06
3.0
2006 ( +0)
12
Svetoslav Mihajlov M OSS -22 +14 -09 +23 +19 -04
3.0
1812 ( +0)
13
Carl Christian Aarnes 2 Nordstrand -10 +21 -04 -20 +23 +22
3.0
1807 ( +0)
14
Yerazik Khachatourian 1 OSS -18 -12 +17 -16 +WO +21
3.0
1700 ( +0)
15
Ludy Helsio P Sousa M 1911 =WO -02 +19 +18 -09 -07
2.5
1926 ( +0)
16
Jathavan Suntharalingam 2 OSS -01 -23 +20 +14 -07 =17
2.5
1857 ( +0)
17
Lars Oskar Hauge 2 OSS -04 -09 -14 +WO +20 =16
2.5
1743 ( +0)
18
Sebastian Mihajlov 2 OSS +14 =22 -03 -15 -08 +23
2.5
1897 ( +0)
19
Jens Hjorth Kjølberg 2 1911 -02 +WO -15 +21 -12 -08
2.0
1861 ( +0)
20
Anders Rundgren 2 OSS -06 -11 -16 +13 -17 +WO
2.0
1616 ( +0)
21
Runar Mathisen 2 Nordstrand -07 -13 +WO -19 +22 -14
2.0
1564 ( +0)
22
Armin Gholami 2 OSS +12 =18 -10 -06 -21 -13
1.5
1722 ( +0)
23
Åsmund Sem-Johansen 2 Stovner -08 +16 -11 -12 -13 -18
1.0
1560 ( +0)

Gruppe B:

Pl Navn Kl n-Elo 1 2 3 4 5 6 Poeng n-Prestasjon
1
Eivind Sæteren Berntsen 4 Nordstrand +17 +13 +04 +02 +10 -03
5.0
1630 ( +0)
2
Tommy Hansen 3 OSS +19 +07 +06 -01 +13 +05
5.0
1509 ( +0)
3
Johan Salomon 3 Nordstrand +21 +05 +18 -10 +14 +01
5.0
1489 ( +0)
4
Johannes Haug 3 Nordstrand +16 +09 -01 =14 =08 +10
4.0
1325 ( +0)
5
Ulrik Olsen 4 OSS +22 -03 +23 +18 +06 -02
4.0
1319 ( +0)
6
Raksha Rathan 3 OSS +11 +23 -02 +15 -05 +14
4.0
1229 ( +0)
7
Johan-Sebastian Christiansen 5 Caissa +28 -02 +17 -13 +23 +16
4.0
1172 ( +0)
8
Jan Roksvold 4 OSS +15 =20 -14 +26 =04 +13
4.0
1249 (+1249)
9
Sherington Amarapala 4 Lørenskog +24 -04 -13 +17 +26 +15
4.0
1172 ( +0)
10
Odd Ristesund 3 Kampen =14 +16 +20 +03 -01 -04
3.5
1313 ( +0)
11
Eskil Ekeland Grønn 5 OSS -06 =12 +22 -20 +21 +25
3.5
1160 ( +0)
12
Håkon Munkejord 4 OSS -23 =11 +21 -16 +18 +20
3.5
1131 ( +0)
13
Jarani Suntharalingam 4 OSS +27 -01 +09 +07 -02 -08
3.0
1218 ( +0)
14
Mathias Sætre 5 Bergens =10 +24 +08 =04 -03 -06
3.0
1309 ( +0)
15
Jostein Munkejord 4 OSS -08 +25 +19 -06 +20 -09
3.0
1135 ( +0)
16
Sondre Merkesvik 5 Bergens -04 -10 +24 +12 +25 -07
3.0
1180 (+67)
17
Shaun Ondo 5 OSS -01 +27 -07 -09 +28 +23
3.0
1073 (+1073)
18
Felix Cevro 4 Asker +26 +29 -03 -05 -12 +27
3.0
1017 ( +0)
19
Thomas Lund Mathisen 5 1911 -02 +28 -15 -25 +24 +26
3.0
0872 (+872)
20
Bibek Liu 4 Lørenskog +25 =08 -10 +11 -15 -12
2.5
1096 ( +0)
21
Maud Rødsmoen 5 OSS -03 =22 -12 +29 -11 +28
2.5
0930 ( +0)
22
Erik B. Grammeltvedt 5 Oslo Schakselskap Ungdom -05 =21 -11 -24 +WO +29
2.5
0763 (+763)
23
Andreas G Tryggestad 5 Nordstrand +12 -06 -05 +27 -07 -17
2.0
1095 (+41)
24
Christian H. Lothe 5 Nordstrand SKU -09 -14 -16 +22 -19 +WO
2.0
0746 (+746)
25
Anita Gholami 5 Oslo Schakselskap Ungdom -20 -15 +WO +19 -16 -11
2.0
0782 (+782)
26
Didrik Braathen 5 Nordstrand -18 +WO +29 -08 -09 -19
2.0
0789 (+58)
27
Jens Petter Olsen 5 OSS -13 -17 +28 -23 +29 -18
2.0
0850 ( +0)
28
Stein Sjuls Hansen 5 Kampen -07 -19 -27 +WO -17 -21
1.0
0659 (-19)
29
Vetle Henrik Hovslef 5 OSS +WO -18 -26 -21 -27 -22
1.0
0507 (+507)

Les mer informasjon om våre Grand Prix-turneringer.

Pl Navn Kl n-Elo i-Elo 1 2 3 4 5 6 Poeng Monrad-1 Monrad Berger n-Prestasjon
1
FM Bjørnar Byklum M SOSS +16 +08 +05 +02 -03 +09
5.0
20.5
23.0
18.50
2411 ( +0)
2
FM Sasa Pantelic M +19 +15 +06 -01 +05 +03
5.0
20.0
22.0
17.00
2494 (+2494)
3
IM Atle Grønn M OSS +11 =06 +18 +10 +01 -02
4.5
20.0
22.5
15.50
2322 ( +0)
4
Hans K Harestad M SOSS +17 -05 +13 +08 =06 +12
4.5
17.5
20.0
14.00
2202 ( +0)
5
FM Hallvard V Ådnøy M Black Knights +09 +04 -01 +07 -02 +10
4.0
22.0
25.0
15.00
2314 ( +0)
6
FM Frode Olav Olsen Urkedal M 1911 +20 =03 -02 +22 =04 +11
4.0
19.0
20.5
11.00
2168 ( +0)
7
FM Roar Elseth M OSS +21 =10 =08 -05 +16 +15
4.0
15.5
17.5
10.25
2123 ( +0)
8
Kaloyan Kostadinov 1 Stjernen +23 -01 =07 -04 +18 +19
3.5
18.0
19.0
7.50
2022 (+2022)
9
Kjell Børre Grebstad 1 Stjernen -05 +17 +12 =11 +15 -01
3.5
17.5
20.0
9.50
2126 ( +0)
10
Aryan Tari 1 Asker +13 =07 +22 -03 =11 -05
3.0
18.5
20.0
8.00
1997 ( +0)
11
Gregor Taube 2 1911 -03 +20 +23 =09 =10 -06
3.0
17.0
18.0
6.25
2006 ( +0)
12
Svetoslav Mihajlov M OSS -22 +14 -09 +23 +19 -04
3.0
14.5
15.5
6.00
1812 ( +0)
13
Carl Christian Aarnes 2 Nordstrand -10 +21 -04 -20 +23 +22
3.0
13.0
14.0
4.50
1807 ( +0)
14
Yerazik Khachatourian 1 OSS -18 -12 +17 -16 +WO +21
3.0
12.5
12.5
4.50
1700 ( +0)
15
Ludy Helsio P Sousa M 1911 =WO -02 +19 +18 -09 -07
2.5
17.0
17.0
4.50
1926 ( +0)
16
Jathavan Suntharalingam 2 OSS -01 -23 +20 +14 -07 =17
2.5
16.5
17.5
6.25
1857 ( +0)
17
Lars Oskar Hauge 2 OSS -04 -09 -14 +WO +20 =16
2.5
15.5
15.5
3.25
1743 ( +0)
18
Sebastian Mihajlov 2 OSS +14 =22 -03 -15 -08 +23
2.5
15.0
16.0
4.75
1897 ( +0)
19
Jens Hjorth Kjølberg 2 1911 -02 +WO -15 +21 -12 -08
2.0
16.0
16.0
2.00
1861 ( +0)
20
Anders Rundgren 2 OSS -06 -11 -16 +13 -17 +WO
2.0
15.0
15.0
3.00
1616 ( +0)
21
Runar Mathisen 2 Nordstrand -07 -13 +WO -19 +22 -14
2.0
13.5
13.5
1.50
1564 ( +0)
22
Armin Gholami 2 OSS +12 =18 -10 -06 -21 -13
1.5
15.5
17.5
4.25
1722 ( +0)
23
Åsmund Sem-Johansen 2 Stovner -08 +16 -11 -12 -13 -18
1.0
15.0
17.5
2.50
1560 ( +0)
Better Tag Cloud