Participants

Group A:

  1. Hjorvar S Gretarsson, Iceland (2460/2433)
  2. Sverrir Thorgeirsson, Iceland (2330/2246)
  3. Jon Kristian Haarr, Norway (2215)
  4. Mads Hansen, Denmark (2163 / 2194)
  5. Dara Sevkan Akdag, Denmark (2158/2186)
  6. Eric Thörn, Sweden (2141)
  7. Rógvi Egilstoft Nielsen, Faeroe Islands (2115/2134)
  8. Kim Räisänen, Finland (2112/2091)
  9. Jaakko Oksa, Finland (2097/2035)
  10. Kristoffer Madland, Norway (2051)
  11. Dominik Danielsson, Sweden (1966/1630)
  12. Hjalti Toftum Jógvansson, Faeroe Islands (1895/1890)

Group B:

  1. Jonathan Westerberg, Sweden (2300/2277)
  2. Philip Lindgren, Sweden (2224/2091)
  3. Anders Hobber, Norway (2156)
  4. Kristian Seegert, Denmark (2138 / 2154)
  5. Jani Avyhenjärvi, Finland (2137/2066)
  6. Martin Haubro, Denmark (2052/2003)
  7. Erik Rönkä, Finland (1997/1984)
  8. Erlend Kyrkjebø, Norway (1966)
  9. Orn Leo Johannsson, Iceland (1940/1854)
  10. Nokkvi Sverrisson, Iceland (1805/1787)
  11. Pætur Poulsen, Faeroe Islands (1247)
  12. Karl Marius Dahl, Faeroe Islands (1228)

Gruppe C:

  1. Daniel Ebeling, Finland (2202/2074)
  2. Peter Flermoen, Norway (2169)
  3. Egor Norlin, Sweden (2087/1991)
  4. Mattis Olofsson-Dolk, Sweden (1971/1916)
  5. Høgni Egilstoft Nielsen, Faeroe Islands (1943/1927)
  6. Dennis Liu, Finland (1907/1782)
  7. Jonathan Bräuner, Denmark (1896/1934)
  8. Jens Albert Ramsdal, Denmark (1791/1945)
  9. Emil Sigurdarson, Iceland (1720/1616)
  10. Eivind Aartun, Norway (1673)
  11. Dagur Kjartansson, Iceland (1660/1522)
  12. Sjúrður Olsen, Faeroe Islands (1419)

Gruppe D:

  1. Aryan Tari, Norway (2091)
  2. Lars Oskar Hauge, Norway (1942)
  3. Dmitri Tumanov, Finland (1934/1821),
  4. Jesper Thybo, Denmark (1884/1913)
  5. Kunal Bhatnager, Sweden (1820)
  6. Martin Percivaldi, Denmark (1730/1803)
  1. Eero Valkama, Finland (1737/1726)
  2. Jon K Thorgeirsson, Iceland (1645/1660)
  3. Oliver A Johannesson, Iceland (1545/1555)
  4. Silas Eyðsteinsson, Faeroe Islands (1315)
  5. David Nordin, Sweden (1292)
  6. Eli W. Finnson, Faeroe Islands (1158)

Gruppe E:

  1. Jan Demidov, Finland (1790/1842)
  2. Johannes Haug, Norway (1671)
  3. Toby Dreisler, Denmark (1587/1809)
  4. Jani Eränne, Finland (1380)
  5. Jedrzej Szumniak, Sweden (1356)
  6. Niels Buster Krog Westh, Denmark (1269/0)
  7. Vignir V Stefansson, Iceland (1225)
  8. Heimir P Ragnarsson, Iceland (1200)
  9. Kamras Awat, Sweden (1155)
  10. Janus Skaale, Faeroe Islands (1123)
  11. Leif R. Fjallheim, Faeroe Islands (1000)
  12. Endre Machlik, Norway (-)
Better Tag Cloud