Nordisk for barneskolelag 2010

Final standings

Pl Navn n-Elo i-Elo Land 1 2 3 4 5 Ind.p Poeng Innb.
1
Island
1392
1571
4 2 5 3 6
15,5
9,0
2
Danmark
1424
1949
6 1 3 4 5
14,0
8,0
3
Norge 1
1089
5 6 2 1 4
9,5
5,0
4
Sverige
1542
1994
1 5 6 2 3
9,0
3,0
5
Norge 2
1195
3 4 1 6 2
8,5
5,0
6
Finland
1413
2 3 4 5 1
3,5
0,0

5th round:

Bord # Land Hvit Resultat Sort Land #
1
3
Finland, 0p
0,5
3,5 Island, 7p
6
1
6
Matias Riikonen, 0,5p
Dagur Ragnarsson, 1p
4
Klikk for å se parti Se parti (D35)
2
7
Gabriela Ebeling, 1,5p
Oliver Johannesson, 4p
17
Klikk for å se parti Se parti (C41)
3
16
Santeri Huuskonen, 0,5p
Jon Trausti Hardarson, 4p
9
Klikk for å se parti Se parti (B52)
4
19
Mikaela Ebeling, 0,5p
Kristinn Andri Kristinsson, 2p
26
Klikk for å se parti Se parti (C55)
2
4
Danmark, 6p
3,5
0,5 Norge 2, 5p
2
1
5
Jens Albert Ramsdal, 3p
Ulrik Olsen, 1p
3
Klikk for å se parti Se parti (C45)
2
11
Nicolaj Lade Lausten, 3p
Maud Rødsmoen, 3p
12
Klikk for å se parti Se parti (C60)
3
18
Mikkel Hannibal Ramsdal, 2p
Erik B Grammeltvedt, 2,5p
14
Klikk for å se parti Se parti (A45)
4
27
Oliver Svane Lührs, 0p
Vetle H Hovslef, 1,5p
20
Klikk for å se parti Se parti (C58)
3
5
Norge 1, 4p
2,0
2,0 Sverige, 2p
1
1
1
Sander Lange Berge, 3p
Egor Norlin, 3,5p
2
Klikk for å se parti Se parti (C01)
2
10
Andreas Hernæs, 0p
Adam Eriksson, 0,5p
8
Klikk for å se parti Se parti (E20)
3
15
Håkon Groven, 2,5p
Carl Eriksson, 0p
13
Klikk for å se parti Se parti (C50)
4
28
Ludvik Slipersæter, 0,5p
Alexander Håkansson, 2,5p
25
Klikk for å se parti Se parti (D20)

4th round:

Bord # Land Hvit Resultat Sort Land #
1
6
Island, 6p
2,0
2,0 Norge 1, 3p
5
1
4
Dagur Ragnarsson, 1p
Sander Lange Berge, 2p
1
Klikk for å se parti Se parti (B20)
2
17
Oliver Johannesson, 3p
Andreas Hernæs, 0p
10
Klikk for å se parti Se parti (B40)
3
9
Jon Trausti Hardarson, 3p
Håkon Groven, 2,5p
15
Klikk for å se parti Se parti (C50)
4
21
Kristofer Joel Johannesson, 1p
Erlend Bergwitz Saur, 0,5p
22
Klikk for å se parti Se parti (C50)
2
1
Sverige, 2p
1,5
2,5 Danmark, 4p
4
1
2
Egor Norlin, 2,5p
Jens Albert Ramsdal, 3p
5
Klikk for å se parti Se parti (D35)
2
8
Adam Eriksson, 0,5p
Nicolaj Lade Lausten, 2p
11
Klikk for å se parti Se parti (A40)
3
24
Sam Yazdankhah, 0,5p
Mikkel Hannibal Ramsdal, 1p
18
Klikk for å se parti Se parti (C66)
4
25
Alexander Håkansson, 2p
Buster Krog Westh, 2p
23
Klikk for å se parti Se parti (A40)
3
2
Norge 2, 3p
3,5
0,5 Finland, 0p
3
1
3
Ulrik Olsen, 0,5p
Matias Riikonen, 0p
6
Klikk for å se parti Se parti (B27)
2
12
Maud Rødsmoen, 2p
Gabriela Ebeling, 1,5p
7
Klikk for å se parti Se parti (B20)
3
14
Erik B Grammeltvedt, 1,5p
Santeri Huuskonen, 0,5p
16
Klikk for å se parti Se parti (C45)
4
20
Vetle H Hovslef, 0,5p
Mikaela Ebeling, 0,5p
19
Klikk for å se parti Se parti (C00)

3rd round:

Bord # Land Hvit Resultat Sort Land #
1
2
Norge 2, 3p
0,0
4,0 Island, 4p
6
1
3
Ulrik Olsen, 0,5p
Dagur Ragnarsson, 0p
4
Klikk for å se parti Se parti (B01)
2
12
Maud Rødsmoen, 2p
Oliver Johannesson, 2p
17
Klikk for å se parti Se parti (B22)
3
14
Erik B Grammeltvedt, 1,5p
Jon Trausti Hardarson, 2p
9
Klikk for å se parti Se parti (B55)
4
20
Vetle H Hovslef, 0,5p
Kristinn Andri Kristinsson, 1p
26
Klikk for å se parti Se parti (C01)
2
3
Finland, 0p
1,0
3,0 Sverige, 0p
1
1
6
Matias Riikonen, 0p
Egor Norlin, 1,5p
2
Klikk for å se parti Se parti (A40)
2
7
Gabriela Ebeling, 1p
Adam Eriksson, 0p
8
Klikk for å se parti Se parti (A40)
3
16
Santeri Huuskonen, 0p
Sam Yazdankhah, 0p
24
Klikk for å se parti Se parti (B52)
4
19
Mikaela Ebeling, 0,5p
Alexander Håkansson, 1p
25
Klikk for å se parti Se parti (A40)
3
4
Danmark, 2p
3,0
1,0 Norge 1, 3p
5
1
5
Jens Albert Ramsdal, 2p
Sander Lange Berge, 2p
1
2
11
Nicolaj Lade Lausten, 1p
Andreas Hernæs, 0p
10
Klikk for å se parti Se parti (C55)
3
18
Mikkel Hannibal Ramsdal, 1p
Håkon Groven, 1,5p
15
Klikk for å se parti Se parti (C20)
4
23
Buster Krog Westh, 1p
Ludvik Slipersæter, 0,5p
28
Klikk for å se parti Se parti (C55)

2nd round:

Bord # Land Hvit Resultat Sort Land #
1
6
Island, 2p
3,0
1,0 Danmark, 2p
4
1
4
Dagur Ragnarsson, 0p
Jens Albert Ramsdal, 1p
5
Klikk for å se parti Se parti (C78)
2
17
Oliver Johannesson, 1p
Nicolaj Lade Lausten, 1p
11
Klikk for å se parti Se parti (B46)
3
9
Jon Trausti Hardarson, 1p
Mikkel Hannibal Ramsdal, 1p
18
Klikk for å se parti Se parti (C55)
4
26
Kristinn Andri Kristinsson, 0p
Buster Krog Westh, 1p
23
Klikk for å se parti Se parti (B23)
2
5
Norge 1, 1p
2,5
1,5 Finland, 0p
3
1
1
Sander Lange Berge, 1p
Matias Riikonen, 0p
6
Klikk for å se parti Se parti (B27)
2
10
Andreas Hernæs, 0p
Gabriela Ebeling, 0p
7
Klikk for å se parti Se parti (C21)
3
15
Håkon Groven, 0,5p
Santeri Huuskonen, 0p
16
Klikk for å se parti Se parti (C55)
4
22
Erlend Bergwitz Saur, 0p
Mikaela Ebeling, 0p
19
Klikk for å se parti Se parti (C47)
3
1
Sverige, 0p
1,5
2,5 Norge 2, 1p
2
1
2
Egor Norlin, 1p
Ulrik Olsen, 0p
3
Klikk for å se parti Se parti (D85)
2
8
Adam Eriksson, 0p
Maud Rødsmoen, 1p
12
Klikk for å se parti Se parti (C00)
3
13
Carl Eriksson, 0p
Erik B Grammeltvedt, 0,5p
14
Klikk for å se parti Se parti (C02)
4
25
Alexander Håkansson, 0p
Vetle H Hovslef, 0,5p
20
Klikk for å se parti Se parti (C02)

1st round:

Bord # Land Hvit Resultat Sort Land #
1
1
Sverige, 0p
1,0
3,0 Island, 0p
6
1
2
Egor Norlin, 0p
Dagur Ragnarsson, 0p
4
Klikk for å se parti Se parti (D35)
2
8
Adam Eriksson, 0p
Oliver Johannesson, 0p
17
Klikk for å se parti Se parti (C01)
3
13
Carl Eriksson, 0p
Jon Trausti Hardarson, 0p
9
Klikk for å se parti Se parti (B50)
4
24
Sam Yazdankhah, 0p
Kristofer Joel Johannesson, 0p
21
2
2
Norge 2, 0p
2,0
2,0 Norge 1, 0p
5
1
3
Ulrik Olsen, 0p
Sander Lange Berge, 0p
1
Klikk for å se parti Se parti (B31)
2
12
Maud Rødsmoen, 0p
Andreas Hernæs, 0p
10
Klikk for å se parti Se parti (B30)
3
14
Erik B Grammeltvedt, 0p
Håkon Groven, 0p
15
Klikk for å se parti Se parti (C53)
4
20
Vetle H Hovslef, 0p
Ludvik Slipersæter, 0p
28
3
3
Finland, 0p
0,0
4,0 Danmark, 0p
4
1
6
Matias Riikonen, 0p
Jens Albert Ramsdal, 0p
5
Klikk for å se parti Se parti (C30)
2
7
Gabriela Ebeling, 0p
Nicolaj Lade Lausten, 0p
11
Klikk for å se parti Se parti (C22)
3
16
Santeri Huuskonen, 0p
Mikkel Hannibal Ramsdal, 0p
18
4
19
Mikaela Ebeling, 0p
Buster Krog Westh, 0p
23
Klikk for å se parti Se parti (C20)
Better Tag Cloud