Fire medaljer til OSSU i NM for ungdom

3 Responses

 1. Ole Chr. Moen sier:

  Gratulerer!

 2. Atle G sier:

  mye godt OSSU-spill i Bergen!

 3. Sylvia Johnsen sier:

  Og gratulerer til Andreas Moen og Ole Christian Moen som er henholdsvis far og farfar til klubbens yngste medlem: Christian Hartvig Moen, som hadde navnedåp i klubbens lokaler søndag i hva som må beskrives som et familieselskap.

  🙂 Medaljer er bra, og ikke vil vi forringe navnbror til styreleder og nybakt bestefar fra en imponerende resultat, men nye sjakkspillere er sjeldne. Ole Christian Bakken Knars ble Norgesmester og Ole Christian moen ble bestefar. Begge har grunn til å feire.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær om hvordan dine kommentar-data prosesseres.